Nierozerwalne więzy

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
An unbreakable bond
Shirkus

Tiffany jest młodą, skromną dziewczyną o artystycznych zamiłowaniach. Przyjeżdża z prowincji do stolicy, aby tu zdobyć zawód. Niespodziewanie poznaje nie znanego jej do tej pory ojca. Okazuje się jednak, że czeka ją jeszcze wiele innych niespodzianek.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kaktusowaona71 | 2016-02-06
Na półkach: Przeczytane, Harlequin
Przeczytana: 06 lutego 2016

To jeden z moich "prehistorycznych" Harleqinów, które czytałam będąc nastolatką, a których tytuł, opowiadana historia i okładka - utkwiły mi w pamięci na przeszło ćwierć wieku :)
Bardzo zgrabnie opowiedziana historia, tyle, że z obowiązkową dla tego gatunku toną cukru na zakończenie. Kiedyś ta historia bardziej mnie porwała- choć i dziś czytało się bardzo sympatycznie a lektura tej opowiastki może uprzyjemnić popołudnie jeśli tylko weźmie się poprawkę na "ciężar gatunkowy" jaki reprezentują sobą Harlequiny i całość potraktuje z przymrużeniem oka :)

Mańkaaa | 2015-02-24

Jeden z lepszych Harlequinów jakie przeczytałam.

luna19 | 2017-04-12
Beatka | 2017-01-09