Pióro mocniejsze jest niż miecz

Wydawnictwo: Wanda

Abby marzy o redagowaniu szkolnej gazetki, jednak gdy dowiaduje się, że ma prowadzić dział porad, jest załamana. Czy będzie w stanie udzielać porad innym, skoro nie może sobie poradzićz własnymi problemami? Abby jest pewna, że prowadzenie tej rubryki przysporzy jej mnóstwa kłopotów. Ale jeszcze nie wie, że dzięki temu będzie mogła pomóc swojej przyjaciółce...

Jucia58542 | 2014-07-07

Po przeczytaniu tej książki wzięłam przykład z Abby i też zaczęłam pisać pamiętnik jednak z czasem o nim zapomniałam, ale też zrobiłam tak jak ona i kupiłam sobie długopis z atramentem w moim ulubionym kolorze(fioletowym) i trochę zaczęłam w nim pisać a także kupiłam naklejki i na każdej stronie mojego pamiętnika po kilka naklejałam.

Darka | 2012-11-26
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam
Przeczytana: 26 listopada 2012

ta książka jest bobra

Quidditch01 | 2016-07-01

Bardzo fajna książka. przeczytałam całą serię :)

Kalota | 2016-02-22
wiczgaxd | 2016-01-27