Dziennik rozstań Pauli

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Paulas Trennungsbuch
978-83-245-8612-7
kosmateczka

Paula i Elias – idealna para? Wcale nie! Paula nie może oprzeć się wrażeniu, że Elias dziwnie się zachowuje. Czyżby już nie był w niej zakochany? A może ma inną dziewczynę? Ale i Paula nie jest już pewna swoich uczuć. Co teraz? Rozstanie? Paula nie ma żadnego doświadczenia w zrywaniu z chłopakiem. Zbiera się na odwagę, ale jednocześnie chciałaby, by ona i Elias pozostali przyjaciółmi.

blackivy | 2013-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2013

Książka muszę powiedzieć nie jest jakimś cudem, nie wciąga tak bardzo, że chcemy wiedzieć jaki jest dalszy ciąg zdarzeń, nie pragniemy tego.
No cóż, po tytule można było się spodziewać, że Paula nie będzie z Eliasem to przecież jasne, że ni było by to rozstanie gdyby z nim była.
Czytałam lepsze książki tej autorki, jak na przykład "Kłopotnik Pauli". Czytałam książkę 2 lata temu, lecz dobrze ją pamiętam, czego nie oczekuje od tej. Jestem pewna, że gdzieś przewinie mi się w pamięci, jednak nie będę jej wspominać jakoś genialnie, przeciętna, zwykła i tyle.

Zaczytana777 | 2014-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2014

Jest to jedna z najlepszych książek jaką przeczytałam, opowiada o tolerancji i trudnych decyzjach, zapraszam do czytania !!! :)

Klaudia | 2012-05-27
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione
Przeczytana: 05 maja 2012

Z tego co wiem fajna książka !

Książkoholiczka | 2012-06-25
Przeczytana: 24 czerwca 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Super książka!!!

Cally Monture | 2012-06-09
Przeczytana: 17 lutego 2012

Hmmm... czy ja wiem książka taka sobie opowiada, o poroblemami nastolatki, która przeżywa rozterki miłosne. No niby coś tam jest, ale to spotyka się na co dzień.

karaluch | 2010-12-05

y... książka muszę powiedzieć nie była tak genialna jak 1. część i moim zdaniem nie jest wciągająca.

Elena | 2016-08-07
Sajdi | 2016-06-03