Królestwo

Seria: Magnes
Wydawnictwo: Egmont Polska

Pewnego dnia dwunastoletni Kacper znajduje przed swoim domem rudego kota. Nawet nie przypuszcza, że pojawienie się w domu zwierzaka będzie początkiem niesamowitej przygody, która otworzy przed nim korytarze niezwykłego Królestwa. Dzięki wyprawie do innego wymiaru chłopiec pozna również głęboko skrywany sekret swojego ojca. Niebezpieczna misja, ludzie zmieniający rzeczywistość siłą woli,...

Niebezpieczna misja, ludzie zmieniający rzeczywistość siłą woli, przedziwne stwory, tajemnicze historie i fantastyczne zdarzenia - w Królestwie wszystko jest możliwe. Przekonajcie się o tym sami!

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Aneta | 2012-11-03
Przeczytana: lipiec 2012

Dostałam tę książkę w nagrodę za bardzo dobre czytelnictwo na koniec roku szkolnego. Zaczęłam ją czytać jeszcze w zakończenie roku. Przeczytałam w trzy dni. Jestem pod ogromnym wrażeniem książki i autora, jego bujnej wyobraźni. Polecam szczególnie miłośnikom fantastyki i powieści przygodowych. 10/10.

PahaludO | 2011-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2011

Rewelacja!Książka dosłownie genialna! Skończyłam czytać przed chwilą i smutno mi, że się skończyła;(( Gorąco polecam!

Klakier | 2011-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2011

Ja jestem dwunastoletni Kacper. :)

Catty | 2015-10-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane