Wyznania hollywoodzkiej gwiazdy

Wydawnictwo: Amber

Hollywood to prostacka, materialistyczna, pozbawiona duchowości ziemia jałowa, którą rządzi Szatan noszący uszy Myszki Miki.Ponieważ moim przeznaczeniem jest zostać wielką aktorką, zawsze mówiłam, że wolę spędzić całe życie w teatrze niż raz zagrać w filmie. I mówiłam, że rozdział mojego życia pt. Carla Santini zamknie się wraz z końcem szkoły. I naprawdę wierzyłam w to, co mówię, słowo, ale wtedy na scenę wkroczyło przeznaczenie i zaproponowało mi ostatnią szansę zemsty na Carli za lata żalu i upokorzeń, których mi przysporzyła. Kto by odmówił?.

książek: 1979
AmyColl | 2011-03-25
Na półkach: Książka, Przeczytane

Lola to prawdziwa gwiazda. Na razie jeszcze, żaden sławny aktor nie chciał się z nią ożenić, ale to tylko kwestia czasu. Tak przynajmniej myśli Lola. Więc gdy przeprowadzają się z wielkiego miasta do wielkiej okolicy jej świat się zawala, ale tylko trochę. W końcu w nowym miejscu, może zacząć wszystko od nowa i wreszcie zabłysnąć. I tak po części się stało. Spotkała bratnią duszę stłamszoną przez władzę rodzicielską oraz swojego wroga numer 1. Podejmując rzuconą rękawicę wplątuje się w niezłe tarapaty.
Książka jest fajnie napisana, a pomysł jest wprost wspaniały. Lola przedstawia coś jak słowika uwięzionego w klatce nałożonej przez społeczeństwo, ale tak naprawdę jest bardziej wolna niż wszyscy innie razem wzięci. Podobały mi się zwroty akcji i to, że ksiązka była nastawiona na działanie i przygodę, a nie wzdychanie do chłopka. Miła odmiana .

Summerinparis | 2012-09-12
Przeczytana: 12 września 2012

Lekka książeczka.
Nie wiązałam z nią większych oczekiwań, jest po prostu, bardzo łatwo i miło się ją czyta, aczkolwiek nie jest to w żadnym wypadku "ambitna" lektura.

Klaudia | 2016-01-09
Zielek | 2015-03-24