Wyznania hollywoodzkiej gwiazdy

literatura dziecięca
Amber
2006-01-01
2006-01-01

Lola to prawdziwa gwiazda. Na razie jeszcze, żaden sławny aktor nie chciał się z nią ożenić, ale to tylko kwestia czasu. Tak przynajmniej myśli Lola. Więc gdy przeprowadzają się z wielkiego miasta do wielkiej okolicy jej świat się zawala, ale tylko trochę. W końcu w nowym miejscu, może zacząć wszystko od nowa i wreszcie zabłysnąć. I tak po części się stało. Spotkała bratnią duszę stłamszoną przez władzę rodzicielską oraz swojego wroga numer 1. Podejmując rzuconą rękawicę wplątuje się w niezłe tarapaty.
Książka jest fajnie napisana, a pomysł jest wprost wspaniały. Lola przedstawia coś jak słowika uwięzionego w klatce nałożonej przez społeczeństwo, ale tak naprawdę jest bardziej wolna niż wszyscy innie razem wzięci. Podobały mi się zwroty akcji i to, że ksiązka była nastawiona na działanie i przygodę, a nie wzdychanie do chłopka. Miła odmiana .

• 2011
  • Ciekawe czy mi się spodoba?
  • 2007
  • Wymienie/sprzedam
  • Leżące w przeszłości
  • Współczesna

Dodaj cytat z książki Wyznania hollywoodzkiej gwiazdy