Brent

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
83-10-08917-1
Katarzyna

Znakomicie napisana powieść o trzynastoletnim chłopcu, opuszczonym przez rodziców, którzy wyjechali za granicę. Książka jest lekturą wręcz pasjonującą, a jednocześnie stanowi okazję do wielu ważnych przemyśleń.

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 1987

Lakritza | 2015-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2015

Warto przeczytać, problem z książki trudny bolesny i nadal bardzo aktualny.
Zagadką jest dla mnie w takich sytuacjach zachowanie rodziców. Bez słowa, bez rozmowy bez wsparcia dla najbliższej osoby, najbliższych osób. Bez empatii i miłości.

Inazuma | 2013-07-03
Przeczytana: 1985 rok

Moja pierwsza samodzielnie przeczytana powieść, w wieku pięciu/sześciu lat :-)Bardzo mi się wtedy podobała... Aczkolwiek myślę, że jest to książka dla troszkę starszych dzieci.

kasia25893 | 2014-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Widać w niej zrozumienie autorki dla człowieka, którego zawsze się uważa za nieodpowiedniego do rozmowy z dorosłymi.

Kasia | 2012-07-16
Na półkach: Przeczytane, Dla nastolatek
Przeczytana: 16 lipca 2012

Nie wciągnęłam się jakoś bardzo ,ale podobała mi się. Natknęłam się na nią przypadkiem u cioci i ciesze się ,ze ją przeczytałam. Widać jak w jednej chwili ,życie Pawła diametralnie się zmieniło. Ciepły, pełen miłości dom zamienił się , w ucieczki ,ciemność i uliczne niebezpieczeństwa. Poruszająca historia 13-letniego chłopca.

In_Heaven | 2016-05-14
Przeczytana: 2015 rok