Piramida intryg

Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7254-247-3
Wiola-M

Piątka 16-letnich bohaterów zamieszkuje starą i zniszczoną kamienicę w Warszawie, do której nie należy się zapuszczać po zmroku. Marmolada, Książę, Pierzasta, Megabajt i Pustułka tworzą Nieformalne, Niezarejestrowane i Nienazwane Biuro Detektywistyczne, które podejmuje się najtrudniejszych zadań, ocierając się o świat przestępczy i tajemnicę. Tym razem bohaterowie próbują się dowiedzieć, co ukryto w śliwkowym porsche, dlaczego mafia nie ma dostępu do swojego konta na Kajmanach, kto i dlaczego nastaje na życie ojca Księcia? Czy bohaterom uda się go ocalić?

Mian | 2014-12-07

Czytałam w 4 klasie podstawówki, więc ładne parę lat temu. Pamiętam, że mi się bardzo podobała i ekspresowo ją przeczytałam. Nie mam pojęcia jak po sześciu latach bym ją odebrała, ale wtedy polecałam c:

kinga_12310 | 2015-01-05
Przeczytana: 04 stycznia 2015