Gotowanie krok po kroku. Kuchnia włoska

Wydawnictwo: RM
978-83-7243-849-2
Dorota Smakuje

Kuchnia włoska jest prosta, zdrowa, naturalna i przepyszna, nic więc dziwnego, że dieta śródziemnomorska zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Jednak zamiast sięgać po gotowe pesto, lasagne, risotto czy pizzę, warto spróbować przyrządzić je samemu. Zamiast narzekać, że „na pewno się nie uda”, sięgnij po tę książkę i, dzięki fotografiom przedstawiającym krok po kroku wykonanie poszczególnych potraw, przyrządź pyszne carbonara (z domowym makaronem), polentę, tiramisu i inne tradycyjne i nowoczesne potrawy kuchni włoskiej.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.empik.com

trycha | 2014-02-22

Klasyczne przepisy, przystępnie i ładnie przedstawione. Rzecz dla początkujących. Na uwagę zasługuje oryginalny sposób prezentacji poszczególnych kroków przygotowania.

TroppoSensibile | 2016-08-07
Przeczytana: 01 stycznia 2015