Kobietki. Laura

Cykl: Kobietki (tom 1)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Fashionistas. Laura
Manning, Kobietki

Laura pokonała 12 000 kandydatek do reality show Chcę być modelką. Wygrała program i zaczęła pracę dla agencji Fierce. Wiedziała, że spełni swoje marzenia. Jest przecież piękna – wszyscy tak sądzą. Kiedy jednak opadają emocje, okazuje się, że zwycięstwo to zaledwie niewielki krok na drodze do kariery. Laura musi radzić sobie sama w Londynie. Mieszka z trzema żądnymi sławy współlokatorkami, a jej pokój ma wielkość schowka na szczotki. Bycie piękną już nie wystarcza. Pracownicy agencji modelek uważają, że dziewczyna jest za gruba, a chłopak jej nie wspiera. Laura musi podjąć ważne decyzje. Czas ucieka.

Magdalena | 2014-09-15
Przeczytana: 15 września 2014

Przyjemna, lekka lektura, którą strasznie szybko i miło się czyta o tym, że życie (nie tylko) początkującej modelki nie jest usłane różami. Oceniam na 7, ale dodaję ekstra gwiazdkę za wspomnienie o Arctic Monkeys (tym bardziej, że książka została wydana w Anglii w 2007 roku), The Offspring, Franz Ferdinand i za wzmianki o moich ulubionych serialach, czyli "The O.C." (Seth Cohen <3) i "Lost".

Kimmm | 2011-04-13
Przeczytana: 2011 rok

Główna bohaterka bardzo sympatyczna. Od początku ją polubiłam i z uwagą śledziłam jej poczynania. Cieszyłam się z sukcesów, denerwowałam się nad porażkami. Z upływem stron nie straciłam sympatii do Laury. Przeciwnie, stała się ona jeszcze większa.
Książka lekka i sympatyczna. Bardzo szybko się czyta. I idzie się w nią wczuć.
Genialna na pokonanie stresu.

Ola | 2012-08-10
Przeczytana: 08 sierpnia 2012