Natychmiastowe uzdrawianie. Nauka huny

Kos
ezoteryka, senniki, horoskopy
83-86757-89-2
huna

Korzystając z wiedzy zawartej w tej książce nauczyłem się radzić sobie z grypami i przeziębieniami w ciągu jednego dnia, podczas gdy wcześniej męczyłem się za każdym razem około 2 tygodni. Dodatkowo wyleczyłem sobie paskudną kontuzję kolana - wszystko cały czas mi się ruszało i bolało. Łykałem końskie dawki jakichś leków na stawy ale było coraz gorzej. Zdesperowany...

Naiwnemu człowiekowi Zachodu książka może wspomóc efekt placebo w przypadku jakiejś słabej choroby. Na natychmiastowe wyleczenie raka nie liczcie, poza tym, jeżeli jesteś osobą wierzącą w ezoteryczne pierdololo, to choroba ma cię czegoś nauczyć, więc tym bardziej nie powinien sięgać po tę pozycję.

• Wiedza niepowszechna
  • Huna