Plotkara. Wejście Carlsów

Tłumaczenie: Małgorzata Strzelec
Cykl: Plotkara. Wejście Carlsów (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Gossip Girl. The Carlyles

W elitarnym liceum na Manhattanie zaczyna się nowy rok... i nowa era, bo do akcji wkracza przebojowe rodzeństwo. Wyczyny trójki nowych bohaterów od razu skomentuje Plotkara, która jak zawsze trzyma rękę na pulsie.

nadzieja1925 | 2014-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2014

Tym razem zderzamy się z nowymi bohaterami: A, O, B – czyli trojaczki (Carlsowie), J i J.P. oraz R i K. Nowe sytuacje, nowi bohaterowie i mnóstwo nowej zabawy!
„Plotkara Wejście Carlsów” jest fajną książką, ale prawdę mówiąc w niektórych momentach miałam uczucie déjà vu... Ale tak poza tym to książka jak zawsze fajna, a bohaterowie cudowni jak zawsze. Książka lekka i przyjemna! Polecam!

Natalia | 2013-01-17

Oczywiście po przeczytaniu całej Plotkary, musiałam sięgnąć po serie "Plotkara Wejście Carlsów" Cecily von Ziegesar. Książka bardzo lekka i przyjemna. Przeczytałam w jeden dzień.

isobel | 2012-05-16
Na półkach: YA Books, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Tak jak w przypadku poprzedniej serii "Plotkara" miałam tylko jedną jedyną ulubioną bohaterkę. Wcześniej była nią Blair Waldorf, zaś w nowej serii "Gossip Girl. The Carlyle", jedyną osobą której kibicuję i najmniej mnie irytuje jest Avery Carlyle. Reszta zdaje się być świetnym dopełnieniem światka płytkiej młodzieży z Manhattanu. Niemniej jednak samą serię czyta się bardzo dobrze, tak jak poprzednią - zwykły odmódżacz, lekka lektura, a w dodatku jak zwykle świetnie napisana.

FraniaS | 2012-08-22

Czytałam "It Girl" zanim sięgnęłam po tą książkę i muszę przyznać, że nic tutaj oryginalnego nie znalazłam. Podczas gdy pierwszą książkę czytało się bardzo przyjemnie i zdecydowanie wciągała, to ta wersja Plotkary zdecydowanie mnie nie wzruszyła. Autorka nie dała już rady wymyślić nic oryginalnego, czy zaskakującego, a to trochę rozczarowujące.
Zdecydowanie fajna dla tych, którzy wcześniej nie czytali żadnych innych książek tej autorki.

minika20 | 2011-12-29

Martyna | 2013-01-14

Może dawanie opinii bardzo dobra jest lekką przesadą, ale akurat tan epizod o Clarsach jest fenomenalny ! Historia trojaczków i ich perypetie opisane w 3 książkach to coś co lubię

Niehalo | 2011-06-15
Na półkach: Pożyczki, Przeczytane
Przeczytana: 25 maja 2011

Zżyłam się z bohaterami, polubiłam ich, było fajne chociaż...czy gdzieś już kiedyś tego nie było? Czyżby w pierwszej serii plotkary?

Klaudia | 2013-08-12

Płytka do granic możliwości.

Dominika | 2011-08-15

Jest to rewelacyjna książka.

seithr | 2010-08-26

To juz nie to samo...