Alice bardzo się stara

Cykl: Alice (tom 4)
Wydawnictwo: Znak
Alice in April
alice

Miesiąc przed trzynastymi urodzinami Alice postanawia zostać prawdziwą Panią Domu: zajmuje się generalnymi porządkami, naprawianiem ubrań, a nawet organizuje urodzinowe przyjęcie dla taty. Czy to nie za dużo jak na jedną wciąż jeszcze dwunastoletnią dziewczynę? Zwłaszcza że w szkole też wciąż pojawiają się nowe wyzwania. Alice bardzo się stara to kolejna porcja humoru i zabawnych perypetii rezolutnej dwunastolatki, ulubienicy jej rówieśniczek.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,10,Alice-bardzo-sie-stara

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,10,Alice-bardzo-sie-stara

Alexis | 2010-12-16
Przeczytana: sierpień 2008

Typowo wakacyjna, czyta się luźno, ale książka nie zawiera jakiegoś głębszego sensu ;p

Alien_Alja | 2017-06-15
Tsukki | 2017-05-03