Na wirażu

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dorosłym Wstęp Wzbroniony". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ex Libris
Heart & soul
dla młodzieży, cheerleaderki
Casthaluth

Podczas próby zespołu cheerleaderek dochodzi do wypadku. Melanie trafia do szpitala. Przerażeni przyjaciele modlą się o jej zdrowie. W tych ciężkich chwilach Melanie czuje przy sobie czyjąś obecność. Początkowo myśli, że to tylko sen...

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

WirtualnaKsiążka | 2014-01-04
Przeczytana: 2012 rok

Laura Peyton Roberts, to autorka, którą swego czasu bardzo polubiłam. Przede wszystkim spodobało mi się jej lekkie pióro i pomysły, którymi dzieli się z Czytelnikami. Jest to kobieta, która konkretnie wie, o czym chce napisać i co przekazać.
Kiedy dochodzi do wypadku, Melanie trafia do szpitala. Wtedy wszystko się zaczyna. Bohaterka sama do końca nie wie, co jest snem, a co rzeczywistością. W jej życiu dochodzi do zmian, o których wcześniej nawet nie myślała.
W grę wchodzą uczucia i więzi. Czy siostrzana przyjaźń przetrwa to wszystko?
Wg mnie książka ta nadje się do czytania w pociągu czy autobusie. Nie wymaga szczególnego skupienia się czy też przemyśleń. Idealna dla kobiet. Jeśli chcecie się dziewczyny odprężyć i miło spędzić czas, to zapraszam Was do biblioteki. A jeśli jest ktoś, to tę publikację ma za sobą, to zapraszam do podzielenia się swoją opinią.

3 tom przygód uczniów Clearwater Crossing w szczególności przyjaciół z Ósemki Pierwszej:) Melanie dochodzi do siebie po wypadku a Jesse zostaje wyrzucony z drużyny i na tydzień zawieszony w szkole....;) Gorąco polecam!!!!!!<3

melody | 2011-12-02

W sumie spokojnie mogę powiedzieć, że ciężko mi się było rozstać z ostatnią stroną tej części, koniecznie od razu musialam sięgnąć po następną. Ósemka Pierwsza stała się zbiorowym bohaterem, którego na pewno nie zapomnę :)

pheeleon1996 | 2012-03-03
Przeczytana: 03 marca 2012

Na początku trochę mnie nudziła, ale później bardzo mi się spodobała.

Cirrruska | 2016-08-28
Agata | 2016-07-21