Dzieląc się Samem

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Love Story". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
83-86831-06-5
Barbara

Sam Cody to chłopak, któremu nie można się oprzeć - ma wspaniałą sylwetkę i zamyślone oczy. Alison Chapman oczywiście jest nim zauroczona. Tak więc kiedy Sam zaprasza ją na walentynkowe tańce - jest w siódmym niebie. Dowiaduje się jednak, że jej najlepsza przyjaciółka Iza podkochuje się w tym zamym chłopcu. Okazuje się, że w dodatku jest ciężko chora. Alison chce za wszelką cenę, żeby ostatnie dni jej przyjaciółki byly szczęśliwe - nawet gdyby ona i Sam musieli ukrywać swoją miłość. Ale czy uda się zachować tajemnicę?

Historia niby ciekawa, ale jak dla mnie trochę za bardzo przesłodzona. Niespecjalnie przypadła mi do gusty.

lenka9411 | 2014-08-30
Przeczytana: 29 sierpnia 2014

Nie wiem czego się spodziewałam sięgając po tę książkę, ale na pewno nie tego, że dostarczy mi tyle wzruszeń i z pewnością na długo zapadnie w pamięć. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki. Naprawdę polecam.

darkana | 2013-10-05

duża paka chusteczek :)

Sabrina | 2011-02-13

Wciągająca.

Przeczytalam ja okolo 10 lat temu a wciaz pamietam jej tresc i to jak bardzo mi sie podobala. Plakalam jak bobr na ostatnich stronach przejeta sila milosci i przyjazni ktora zostala w niej pokazana. Pewnego dnia napewno do niej wroce :)

Magda | 2013-01-04
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 2010 rok

Świetna książka. Pokazuje siłę miłości ale także przyjaźni. To, że dla drugiej osoby jesteśmy w stanie oddać własne szczęście, własnego księcia z bajki. Tylko po to, by zobaczyć uśmiech na twarzy. Płakałam na ostatnich stronach. Chciałam, żeby to się nie skończyło w ten sposób. Wiedziałam, że to niemożliwe, ale chciałam zmienić zakończenie tej książki. Wcale nie dlatego, że było słabe. Było genialne, wywoływało tyle emocji... Po prostu zżyłam się z bohaterami i nie chciałam oddawać jednego z nich.

Natusia8900 | 2014-03-05

Ojjj jedna z moich ulubionych książek. Czytałam ją kilka dobrych lat temu, ale do dziś czasami o niej myślę. Bardzo wzruszająca, a zarazem wciągająca. Godna polecenia.

Telimena | 2016-02-14
Przeczytana: 1996 rok
Berni | 2015-12-17
Przeczytana: 2012 rok
    Half-Minute Horrors
    Cassandra Clare, Joseph Delaney, James Patterson, Holly Black, Lemony Snicket,...
    Inwazja
    Katherine Alice Applegate