Rysowanie. Szkoła dla początkujących

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Zeichnen. Die neue große Schule
83-89076-81-0
hobby

Książka odsłania tajemnice poprawnego rysowania, uczy, jak osiągnąć głębię, cień, właściwą perspektywę, jak namalować proporcjonalną twarz lub zwierzę, które techniki są najlepsze do tworzenia portretów, a jakie do malowania krajobrazu, w jaki sposób zrobić malarską wersję rodzinnego zdjęcia. Zawiera też słowniczek z objaśnieniami podstawowych terminów oraz opis technik malowania piórkiem, kredkami, flamastrem, farbami akwarelowymi i olejnymi. I TY MOŻESZ BYĆ ARTYSTĄ!.

źródło opisu: http://merlin.pl/Rysowanie-Szkola-dla-poczatkujacy...(?)

wilka | 2015-10-24

Naomi Lyons skupia się na krajobrazach i martwej naturze. Szkoda, że nie przedstawia dokładniej sztuki rysowania zwierząt i ludzi.

Karolina Czekańska | 2012-05-04

Nie powiem, że jest ona dla początkujących ;). Nie ma w niej za dużo przydatnych rzeczy. Szkice i inne ryzunki są mało pomocne.

Anissell | 2012-01-04

Nieczytelna i na pewno nie dla początkujących. Ujęcie wszystkich technik rysunku od ołówka przez węgiel do pisaków i pasteli.

asta223 | 2012-03-13

W prosty sposób ukazuje praktyczne porady, bardzo pomocne w nauce rysowania.

Karolina1794 | 2011-08-30

Ciekawa książka, jednak według mnie nie do końca dla początkujących. ;)) Coś bardziej dla średnio zaawansowanych.

Ivy | 2014-06-10

miom zdaniem zbyt trudna, tylko dla osób które umieją szkicować i na pewno dla nich rysunki są zbyt skąplikowane

Doroota | 2011-08-31

Książka jest dosyć trudna jak na początkujących i nie podoba mi się wydanie książki, mało przejrzyste

somewhat_different | 2016-09-07
Woori | 2016-08-30