Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach

Wydawnictwo: QuadroNe
Everything Men Know About Women
83-922433-0-7
poradniki

Inne wydania

Znany, amerykański psycholog Alan Lowell Francis opierając się na wieloletnich badaniach i sondażach przeprowadzonych wśród tysięcy mężczyzn stara się odpowiedzieć na pytanie, co wiedzą inni o: - przyjaźni z kobietami, - budowaniu intymnej więzi, - zaspokajaniu seksualnych potrzeb partnerki, - emocjonalnym zaangażowaniu, - pielęgnowaniu uczuć. W swojej pracy szczerze i wnikliwie przedstawia...

- przyjaźni z kobietami,
- budowaniu intymnej więzi,
- zaspokajaniu seksualnych potrzeb partnerki,
- emocjonalnym zaangażowaniu,
- pielęgnowaniu uczuć.

W swojej pracy szczerze i wnikliwie przedstawia stan wiedzy mężczyzn o najbardziej skomplikowanej ze wszystkich istot – kobiecie.

Robert | 2010-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2010

Na tą książkę natknąłem się zupełnie przypadkiem, ale od razu wiedziałem, że muszę ją mieć. Jest wyjąatkowa pod wieloma względami. A najważniejsze, że jest to pozycja dla każdego mężczyzny, bez względu na wiek i już zdobytą wiedzę o kobietach. Lektura obowiązkowa.

Mężczyźni czasami twierdzą, że rozumieją kobiety lub, że dopiero starają się dociec ich natury. Ci pierwsi na pewno kłamią, ci drudzy jeszcze błądzą. Książka jest zarówno dla jednak i drugich. Właściwie powinien posiadać ją każdy mężczyzna. Wnikliwa analiza, przemyślenia, i wnioski poparte wieloletnimi badaniami przeprowadzone przez amerykańskiego psychologa Alana Lowella Francisa, to główne atuty tej publikacji, stawiające ją ponad konkurencją. Kompendium wiedzy o kobietach, zamknięta w zwięzłej, kieszonkowej formie. Opisane nieskomplikowanym językiem, bez zawiłych i niezrozumiałych naukowych terminów i dywagacji. Przystępne w odbiorze dla każdego czytelnika.

Tą książkę mogę spokojnie polecić jako prezent dla młodego,...

Ag2S | 2010-05-29
Przeczytana: 2006 rok

WSPANIAŁA!!! Wnikliwa analiza i odważne wnioski są niewątpliwie atutem tej niewielkiej, ale jakże bogatej w przemyślenia książeczki. Ukazuje ona całą prawdę, tak prostą a tak oczywistą. Każda kobieta powinna ją kupić swojemu mężczyźnie;) POLECAM!!

Danway | 2012-05-12
Na półkach: 2012, Przeczytane, @Blog
Przeczytana: 12 maja 2012

Dnia 12 maja 2012 w moje ręce wpadła książka "Wszystko co mężczyźni wiedzą o kobietach", która to zawiera bardzo wnikliwe i wieloletnie badania prowadzone przez amerykańskiego psychologa dr Alana Francisa.

Oczywiście od razu ją pochłonąłem, by nie tracić czasu i by ominęły mnie takie zagadnienia jak miłość, przyjaźń, więzi... Książka jest niesamowicie ciekawa... Zawiera morze treści, z których nie sposób nie skorzystać... Książka ma także niesamowity i ogromny plus: nie trzeba jej kupować... Tak się ją świetnie czyta, że można przeczytać w księgarni i zostawić innym by mogli skorzystać z zawartych w niej rad... Polecam wszystkim bez względu na wiek i płeć... Nikt nie będzie niezadowolony... Arcydzieło...

Ocena: 10/10

Recenzja opublikowana na moim blogu:
danwaybooks.blogspot.com

luneme | 2010-07-26

Bezużyteczne marnowanie papieru...

Róża_Bzowa | 2010-10-19
Na półkach: Przeczytane, Jak

Kilka tysięcy lat ludzkiej wiedzy, setki teorii, miliony badań, a wszystko w jednej książce połączone dzięki niesamowitej erudycji autora!

leweoczko | 2010-07-28

Jak to zazwyczaj bywa, amerykańscy naukowcy wiedzą najlepiej o sprawach powszechnie wiadomych :) Czyta się przede wszystkim szybko... ;)

A-- | 2011-02-09
Przeczytana: 2010 rok

Najnowsze badania naukowe przeprowadzone przez konsorcjum najbardziej uznanych ośrodków naukowych na świecie z Uniwersytetem Moskiewskim włącznie wykazały, że wszystko co w tym kompendium napisano to prawda, cała prawda i tylko PRAWDA!

PS: mam wątpliwości dodając tę książeczkę, do "przeczytanych" :)

Booka | 2011-12-04
Na półkach: 2011 ◄, Przeczytane
Przeczytana: listopad 2011

Niezwykła książka. Ma wiele plusów: przede wszystkim:
- czyta się ją niezwykle szybko i przyjemnie,
- zawiera wiele cennych rad i uwag na temat kobiet (co może być bardzo przydatne dla każdego mężczyzny),
- jest napisana przystępnym językiem,
- każdy mężczyzna z pewnością wyciągnie z niej daleko idące wnioski.

Wiele można o niej powiedzieć (w końcu zawiera tak sporą dawkę życiowych prawd), ale przede wszystkim ogromną zaletą tej książeczki jest fakt, iż "taka mała rzecz, a cieszy".

Integra | 2010-08-15

Szokująca wręcz prawda... Sięgnęłam z ciekawości, a treść mnie po prostu powaliła na kolana! Dla każdego mężczyzny ta książka powinna być obowiązkową!

Agueda | 2011-02-01
Przeczytana: 2010 rok

Długo zastanawiałam się jaką ocenę powinnam dać tej "książce". Treść, która idealnie oddaje poruszony temat, zasługuje na 5, natomiast za "styl" "powieści" przyznałam 1. Średnia wychodzi 3 i tyle gwiazdek dałam. Książkę czyta się wyjątkowo szybko. Każdy kto nie lubi grubych cegieł z zatrważająco dużą liczbą opisów powinien sięgnąć po ten tytuł... Życzę miłego "czytania" lektury :)