Biały wilk

powieść przygodowa
83-7007-267-4
Ewa Przysuska
western dziki zachód przygoda

Czytałam tą książkę jeszcze w podstawówce i pamiętam, że spośród wszystkich książek o podobnej tematyce, ta najbardziej mnie wzruszyła i długo nie mogłam o niej zapomnieć. Dziwię się doprawdy, dlaczego ta książka jest tak mało popularna, a szczerze dorównuje J. Londonowi.

Dość krwawa ta książka, ale długo szukałam takiej, której akcja toczy się w wilczych realiach. Trochę szkoda, że głównym bohaterem jest pies, bo tak naprawdę najistotniejsze dla mnie były dla mnie losy innych postaci i na końcu poczułam pewien niedosyt. Mimo to bardzo mi się podobała i dowiedziałam się wielu rzeczy, które są mi potrzebne.

• Dziki Zachód
  • Chcę w prezencie
  • Przygodowe
  • Pod telewizorem: dół
  • Półka 4
  • Książki młodości

Dodaj cytat z książki Biały wilk