Góra Światła

piotrex

źródło okładki: skan

Druidka | 2016-03-16
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Uwielbiam tę książkę! Świetna literatura przygodowa, szkoda, że teraz już tak nikt lub mało kto pisze... Inne gatunki przyćmiły te cudowne książki, a naprawdę warto po nie sięgnąć. Tutaj aż kipi od cudownych opisów przyrody. Czytając ją, można się poczuć jakby właśnie było się w Indiach, wśród soczystej zieleni i zapachu aromatycznych przypraw. Dla fanów starej, dobrej szkoły literatury przygodowej to pozycja obowiązkowa.

Evanlynn | 2012-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2012

Bardzo przyjemna lektura dla odstresowania się. Bardzo realistycznie oddany jest klimat miejsca akcji, sami możemy poczuć się jak w dżungli. Świetna książka przygodowa, na pewno nie nudzi.

Buka | 2012-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2012

Bardzo dobra, przyjemna przygodowa książka. Wartka akcja, tocząca się walka między dobrem, a złem. Oczywiście przyjaźń, odwaga i braterstwo zwyciężają ;))). Polecam dla relaksu.

lavinka | 2015-07-25
Przeczytana: 2013 rok

Wciągająca książka z pewnym brylantem w tle. Trochę pomaga zrozumieć Indie, jeśli ktoś ma problem. ;)

| 2013-06-06

Bardzo przyjemna lektura dla odstresowania się.Świetna książka przygodowa,na pewno nie nudzi.

Krystian | 2011-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2011

Bardzo fajna opowieść przygodowa w klimatach indyjskich. Polecam dla relaksu.

Grzegorz | 2016-09-24
KiPer | 2016-02-25