Ćwiczenia narciarskie dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych

Wydawnictwo: landie.pl
978-83-930628-3-6
narty, narciarstwo, ćwiczenia, sezon, śnieg
sport

„Ćwiczenia narciarskie dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych” to doskonałe programy ćwiczeń narciarskich na stoku, starannie dobrane i świetnie zaprezentowane. Ćwiczenia są pogrupowane według elementów techniki, które chcemy ćwiczyć (a często poprawiać błędne nawyki z nimi związane), mają precyzyjnie określony cel ćwiczenia i poziom trudności. -Każde ćwiczenie jest opisane w prosty i...

-Każde ćwiczenie jest opisane w prosty i przejrzysty sposób, a co najważniejsze dokładnie pokazane jest na sekwencji zdjęć.

-Książki te są doskonałą pomocą dla narciarzy chcących całościowo udoskonalić swoją technikę narciarską, czy też skorygować konkretne elementy tejże techniki.

-Książki są przeznaczona zarówno dla narciarzy-samouków, a takimi jest większość z nas, jak i uczestników kursów jazdy na nartach i instruktorów, stanowiąc doskonałe, gotowe narzędzia dydaktyczne.

źródło opisu: www.wydawnictwolandie.pl

źródło okładki: www.wydawnictwolandie.pl