dzieci, młodzież, baśnie
Martyna

NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE ŚWIATA I POLSKI to najnowsza książka wydawnictwa Reader's Digest, a w niej 68 najwspanialszych bajek. Ich autorami są: Hans Christian Andersen, bracia Grimm, Jean Perrault czy Ezop, których utwory do dziś kochają dzieci na całym świecie. W książce tej znajdą Państwo: •ponadczasowe opowiadania jak: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Królewna Śnieżka czy...

W książce tej znajdą Państwo: •ponadczasowe opowiadania jak: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, Królewna Śnieżka czy Królowa Śniegu.

•egzotyczne opowieści z Tysiąca i Jednej Nocy, starożytne bajki Ezopa spopularyzowane przez la Fontaine'a, a także bajki rosyjskie i najsłynniejsze legendy polskie, które pomogą poznać polską tradycję, przeszłość, obyczaje i wierzenia.

•wspaniałe ilustracje, które od pierwszego spojrzenia przeniosą dzieci w zaczarowany świat.

•skarbnicę ulubionych bajek z całego świata.
Polecana publikacja to luksusowo wydany tom ze starannie wybranymi bajkami, baśniami, legendami i opowiadaniami najlepszych bajkopisarzy świata.
Ten zbiór jest prawdziwym skarbem, który dorosłym pozwoli przenieść się w czasy dzieciństwa, a dzieci wprowadzi w zaczarowany świat cudów, zaklęć i wróżek.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: fotografia własna

Jolka | 2016-12-26

Lektura ponadczasowa i dla wszystkich, bez względu na wiek.

Gangsterra_Rosita | 2014-06-23

To jest książka ,która śmiało można podarować dziecko jako prezent.

nefri6black | 2016-04-01
Echoes | 2015-06-21