Byłem szpiegiem

Tłumaczenie: Grzegorz Woźniak
Wydawnictwo: Świat Książki
Overworld. The life and times of a reluctant spy
8373919414

wspomnienia superagenta CIA a niebawem pojawi się filmżycie w ciągłym napięciu: ucieczki, ukrywanie się, strachkulisy wielkiej polityki, codzienność pracy wywiadowczejaNie macie pojęcia, jak się czuje facet, który codziennie wieczorem musi kłaść się spać w innym łóżku, w innym miejscu, stale pod innym nazwiskiem i pełen obaw, czy dożyje ranaa a pisze autor. Opowiada o luksusach pałaców saudyjskieg

Andrzej | 2015-05-17
Na półkach: Przeczytane, Biografie
Przeczytana: 17 maja 2015

Książka napisana tak irytującym i mitomańskim językiem, że wytrzymałem 200 stron i wysiadłem na akapicie:
"Było, minęło. Życie toczyło się dalej. Zakochiwałem się w dziewczynach spotykanych w nocnych klubach. >>Konferowałem<< z dziennikarzami - znałem chyba >>połowę<< ludzi parających się tym zajęciem..."

Greg Blackbird | 2014-11-05

Ciekawe, bardzo ciekawe. Aż szkoda że pozostałe książki nie wydano jeszcze w Polsce.

vivka3 | 2016-08-29
muzzy_r | 2016-07-23