Dwie miłości

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A man to marry
uczucia, miłość
Dorota_1988

Oboje mieli za sobą nieudane związki, ale tylko Cat bała się powtórnego rozczarowania. Pięć lat temu dostała gorzką lekcję - zawiódł ją narzeczony, wścibski reporter, któremu nie tyle zależało na niej, ile na dotarciu do tajemnic sławnych członków jej rodziny. Od tamtej pory nie umiała już zaufać żadnemu mężczyźnie. Gdy poznała Caleba, przystojnego wdowca z małym synkiem, była zdumiona gwałtowną zmianą swoich uczuć. Z dnia na dzień zakochała się i oczywiście wpadła z tego powodu w panikę. Ale skąd Caleb brał tę cudowną pewność, że tym razem wszystko będzie dobrze?

izomorfia3 | 2014-09-12
Przeczytana: 14 października 2014