Rozpustnik i dziewica

Okładka książki Rozpustnik i dziewica Suzanne Enoch
Okładka książki Rozpustnik i dziewica
Suzanne Enoch Wydawnictwo: Pol-Nordica Cykl: Lekcje miłości (tom 2) Seria: Romanse Sprzed Lat literatura obyczajowa, romans
Lekcje miłości (tom 2)
2003-04-29
8372642095
Anna Reszka
uczucia miłość

Okładka książki Lady Whistledown kontratakuje Suzanne Enoch, Karen Hawkins, Julia Quinn, Mia Ryan
Lady Whistledo... Suzanne Enoch, Kare...
Okładka książki Kronika towarzyska lady Whistledown Suzanne Enoch, Karen Hawkins, Julia Quinn, Mia Ryan
Kronika towarz... Suzanne Enoch, Kare...

Piękna książka. pełna emocji, wzruszająca. Warto przeczytać, polecam.

Piękna książka. pełna emocji, wzruszająca. Warto przeczytać, polecam.

Świetni bohaterowie. Ona dobra, piękna, niewinna, ale obdarzona również charakterem i inteligencją. On to łajdak pełną gębą, nie z gatunku tych, co miękną po parunastu stronach, do samego końca pozostaje zły, choć bohaterce udaje się oczywiście w pewnym stopniu go okiełznać. Podoba mi się to, że autorka nie rozciągnęła scen miłosnych na kilka stron, są one bardzo skąpe, ale to w niczym nie umniejsza chemii między bohaterami. Miłym akcentem są cytaty na początku rozdziałów, na ich podstawie domyślam się, że nieco legendarnego fatalnego uroku Byrona dostało się St.Aubynowi, który naprawdę wyszedł rewelacyjnie.

Na serio wciąga. Ale czemu autorki romansów uważają że nie trzeba się do końca trzymać zasad logiki... Zakończenie jak w każdym romansie, kiczowate i pozostawiające niesmak

fajny wątek, dobry początek, dobrze się czyta, ale zakończenie mogłoby być bardziej rozwinięte plus brak epilogu, a szkoda (bo ja lubie wiedzieć jak potoczyły się dalsze losy bohaterów). ogólnie fajna książka na jeden wieczór ale polecam :)

Jak na romansidło świetna. Szybko się czyta. To jedno z lepszych romansideł jakie czytałam.Jest to tom 2 cyklu:Lekcje miłości. Tom 1 Szlachetny łajdak Tom 3 Bohater bez skazy

Szczerze mówiąc nie mogłam się od niej oderwać i zmitrężyłam całą niedzielę na jej przeczytanie. Ciekawi mnie czy, jak jakiś bogaty goguś nie jest przystojny to może łatwo stać się rozpustnikiem? Czy jednak nie przystojność się liczy, lecz figlarność? ;) Zwrot akcji w książce zadziwiający ;D

Super się czyta, trochę humoru. Jak dla mnie jeden z lepszych romansów historycznych. Lekka lektura na poprawę nastroju. Polecam

Myślałam, że książka okaże się infantylna i przerysowana, o nobliwej panience z dobrego domu... Spotkała mnie jednak niespodianka! Bohaterka jest zdeterminowana w dążeniu do celu, biorąc osadzenie czasowe powieści mogłaby uchodzić za kobietę wyzwoloną, chociaż ograniczają ją zobowiązania rodzinne. Postać Sainta jest barwna i bardzo męska. Ogółem mówiąc bardzo mi się podobała :)

fajna ale wydaje mi się że akcja niekiedy za bardzo się naciąga.
Ogólnie... Niegrzeczny facet + porządna kobieta = skomplikowane uczucie.
Ale i tak nie można powiedzieć że książka jest takim typowym romansem, bo mimo wszystko jest wyjątkowa na swój sposób.

fajna ale wydaje mi się że akcja niekiedy za bardzo się naciąga.
Ogólnie... Niegrzeczny facet + porządna kobieta = skomplikowane uczucie.

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Romans Historyczny
  • Romans historyczny

Dodaj cytat z książki Rozpustnik i dziewica