Romans z szefem

Cykl: Ród Coltonów (tom 5) | Seria: Harlequin Saga
Wydawnictwo: Harlequin
From boss to bridegroom
elima

Chłodny, arogancki i wyjątkowo przystojny Rand Colton przywykł do święcenia triumfów - zarówno w gwarnej sali sądowej, jak i w zaciszu swej sypialni. Od sekretarek wymagał absolutnej dyspozycyjności, i to niemal przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nic więc dziwnego, że długo nie zagrzewały miejsca w jego kancelarii. Lucy trafiła do Randa na tygodniowe zastępstwo. Nie należała do osób,...

Lucy trafiła do Randa na tygodniowe zastępstwo. Nie należała do osób, które pozwalają sobą rządzić, toteż już pierwszego dnia doszło między nimi do ostrego spięcia! Rand miał ochotę natychmiast ją wyrzucić...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2003

źródło okładki: Google.pl

Pami | 2013-10-06
Przeczytana: 06 października 2013

Typowe romansidło na jeden jesienny wieczór.
Historia być może jakich już wiele było napisanych lub podobnych. Jednak ta pozycja nie jest tą "typową".
Poza romansem szefa z sekretarką mamy tu wątek kryminalny, rodzinne tajemnice i wiele emocji które będą nam towarzyszyć przy czytaniu.
Jako, że wielką fanką harlequinów może i nie jestem to jednak od czasu do czasu lubię coś takiego dla odmiany poczytać.

Persefona | 2017-11-20
monik | 2017-11-02