Małżeństwo według Marii

Seria: Harlequin Orchidea
Wydawnictwo: Harlequin
Marriage of agreement
Dominika

Mitchell Munroe nie miał lekkiego życia. Przy każdej okazji członkowie licznej rodziny czynili przytyki do jego wolnego stanu, uważając, że powinien się ożenić. On miał odmienne zdanie. Zasłaniał się brakiem czasu - prowadzenie Centrum Ogrodniczego wymagało pełnej dyspozycyjności. Zaszły jednak pewne okoliczności i musiał ulec: poślubił Marię, przyjaciółkę rodziny, aby zapobiec odesłaniu jej do Meksyku. Miał to być czysto formalny związek, dlaczego więc Mitchell śni o Marii i coraz bardziej jej pragnie?

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: Skan