Kaprysy anioła

Tłumaczenie: Maria Filimon
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Baby Bonus
Dorota_1988

Rozwiedziemy się, jak tylko dziecko przyjdzie na świat! Leigh uważała Nicka za interesującego i sympatycznego, choć nieco władczego; jemu z kolei ona wydała się uosobieniem kobiecości. Cóż z tego - on był szefem i współwłaścicielem firmy, a ona tylko jego sekretarką. Lody zostały przełamane na przyjęciu bożonarodzeniowym, po trosze dzięki tańcom, po trosze z powodu wybornego ponczu, w każdym...

Rozwiedziemy się, jak tylko dziecko przyjdzie na świat!

Leigh uważała Nicka za interesującego i sympatycznego, choć nieco władczego; jemu z kolei ona wydała się uosobieniem kobiecości. Cóż z tego - on był szefem i współwłaścicielem firmy, a ona tylko jego sekretarką. Lody zostały przełamane na przyjęciu bożonarodzeniowym, po trosze dzięki tańcom, po trosze z powodu wybornego ponczu, w każdym razie na tyle skutecznie, że spędzili wspólnie noc, która okazała się brzemienna w skutki. Gdy Leigh zdecydowała się ukryć przed Nickiem prawdę i nie mówić mu, kto jest ojcem dziecka, nie wiedziała, że wyzywa los.

źródło opisu: okładka

Kameleon | 2017-07-09