Arabski książę

Wydawnictwo: Harlequin
Sheikh's blackmailed mistress
wyprawa, arab, przygoda, bunt
Edyta

Katrina zdecydowała się na udział w wyprawie naukowej do jednego z krajów arabskich, nie przypuszczając, że przeżyje tam niesamowitą przygodę, niczym bohaterka „Baśni z tysiąca i jednej nocy”. Została podstępnie porwana na pustyni, potem znalazła się w niewoli u arabskich buntowników, a w końcu musiała zostać żoną Tuarega, który wcale nie był tym, za kogo się podawał...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Lele | 2012-08-06
Przeczytana: 2011 rok

Uwielbiam książki o krajach arabskich. Uwielbiam także czytać wszystko co mi wpadnie w ręce. Tym razem zaciekawił mnie tytuł. Raz, dwa książka przeczytana.. I jakie są moje wrażenia? Czy jest godna polecenia?
Jeżeli któraś z Was spodziewa się, że będzie to powieść w stylu "Księżniczki" Jean Sasson, albo chociaż "Minaretu" Leili Abouleli to się zawiedzie. Historia zapowiada się ciekawie- młoda pani naukowiec przyjeżdża do Zuranu wraz ze swymi współpracownikami badać roślinki. Jest to jej pierwsza praca, dopiero poznaje swoich towarzyszy. Jest młoda, ładna. Jej żonaty przełożony za wszelką cenę chce ją mieć, ale ona nie jest z takich kobiet. Ma swoje ideały, pragnie miłości jak z bajki. Opiera się mu, co skutkuje porwaniem. Dziewczyna rozpoznaje w jednym ze swych wybawców mężczyznę, z którym juz wcześniej miała pewny kontakt. Ale nie ma co opisywać całej historii, jeżeli kogoś powieść zainteresuje, to doczyta tych 120 stron we własnym zakresie.
W skrócie- książka mówi o miłości...

-MarynaLinchuk- | 2016-12-09
magdalene | 2016-10-29