Demon w sercu

Cykl: Megan Chase (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
DEMON INSIDE
Lucy

Jak pogodzić pracę terapeuty z życiem osobistym... z osobistym demonem? Minęły trzy miesiące, odkąd doktor Megan Chase dowiedziała się, że świat zamieszkują demony. Teraz ma własne osobiste demony, które nagle zaczynają ginąć w podejrzanych okolicznościach. Co więcej Dante, jej demoniczny kochanek, zachowuje się dziwnie i tajemniczo. Jeśli do tego dodać prawdę o przeszłości Megan, prawdę,...

Jak pogodzić pracę terapeuty z życiem osobistym... z osobistym demonem?
Minęły trzy miesiące, odkąd doktor Megan Chase dowiedziała się, że świat zamieszkują demony. Teraz ma własne osobiste demony, które nagle zaczynają ginąć w podejrzanych okolicznościach. Co więcej Dante, jej demoniczny kochanek, zachowuje się dziwnie i tajemniczo. Jeśli do tego dodać prawdę o przeszłości Megan, prawdę, której nie zna nawet ona sama...Czy wsparcie trzech demonicznych ochroniarzy i aroganckiej czarownicy wystarczą, by Megan uporała się z przeszłością, przeżyła teraźniejszość i miała szanse na przyszłość w ramionach Dantego?

immortal15 | 2014-09-09

"-Naprawdę powinnaś postarać się o ten przepis. Twój ojciec miał w domu gabinet?
- Wątpię, by właśnie tam go przechowywała.
-Musimy skserować te dokumenty. Ale przepisu też poszukaj. Skopiujemy go, a potem będziesz to dla mnie piekła."

Druga część równie świetna i wciągająca! :3

myślnik | 2013-04-17
Przeczytana: 2012 rok

Jeszcze niedawno życie Megan było takie spokojne,pełne iluzji i nieświadomości,ale spokojne...
Czy jedno odkrycie może zmienić wyobrażenie o świecie?!
Zapytajcie Megan?!
Demoniczny kochanek;własne demony pod opieką,o które niestety trzeba dbać,co kłoci się z jej etyką zawodową;ochroniarze,dość dziwni ale w gruncie rzeczy bardzo pomocni i opiekuńczy;i jak zwykle ktoś czyha na życie pani doktor(jakaś plaga).

Kiedyś świat był taki spokojny,czy teraz jest lepszy?!
Czy prawda i grzebanie w przeszłości wychodzą tak naprawdę komuś na dobre?!
Niestety czasami nie mamy wyboru,trzeba brać co dają.
Urocza kobieta,której siła dojrzewa w pełnym słońcu!

PolkaPati | 2015-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2015

Książka jest fantastyczna od dawna nie czytałam tak ciekawej i trzymającej w napięciu książki. Tak jak i poprzednia część jak i ta część nie do opisania. Zawarte w książce pościgi, krew, zombie, demony coś niesamowitego i jeszcze świat przedstawiony przez autorkę tej powieści. Trzecią część mam nadzieję że nie długo uda mi sie ją kupić. Już nie mogę sie doczekać :-)

Monika | 2013-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2013

"Demon w sercu" druga część książki o "zabawnym, seksownym i niebezpiecznym romansie pani psycholog z San Francisco z demonem". Cóż można powiedzieć o tej książce? Nie jest jakaś wybitna,ale czyta się ją przyjemnie. Spodobała mi się. Polubiłam Megan, chociaż czasami jej zachowanie może wprowadzić w irytację, Dante też jest do polubienia :). Polecam.

wolfie | 2013-10-20
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 20 października 2013

"Demon w sercu" to druga część historii o Megan Chase, terapeutce o paranormalnych zdolnościach.
Pojawia się nowe zagrożenie, w niewyjaśnionych okolicznościach giną zarówno ludzie, jak i demony, nikt nie jest bezpieczny...
I co dalej? Ogromny zawód. Nie chcę powiedzieć, żebym spodziewała się jakiejś spektakularnej opowieści po pani Kane.
Książka mnie znużyła - podziała na mnie jak jakaś tabletka nasenna, przez co twierdzę, że nie sięgnę po zakończenie tej trylogii.

Tirindeth | 2011-04-04

Oto druga część perypetii Megan Chase i jej demonicznego kochanka Greysona Dante. W zasadzie sama jestem w szoku, że kupiłam tę książkę. Ale miałam takie dziwne odczucie, że lektura mnie nie zawiedzie, no i chętkę na coś mocniejszego, niż trzymanie się za ręce i patrzenie maślanym wzrokiem w idealne oczy ukochanego super przystojnego bohatera z paranormali dla nastolatek. Nie, żebym nie lubiła takich książek, wręcz przeciwnie, ale teraz potrzebowałam czegoś bardziej... namiętnego, jakkolwiek dziwnie to brzmi.

Megan, jak już wiemy, jest terapeutką, ale jej życie się zmienia, kiedy musi przejąć opiekę nad osobistym Meegra. Choć wydaje jej się, że sobie poradzi, zaczynają się dziać dziwne rzeczy - w tajemniczych okolicznościach giną jej demony i nie wiadomo, co się z nimi tak naprawdę dzieje, czemu umierają. Megan próbuje rozwikłać zagadkę sama, nie wciągając w to Dantego, choć mężczyzna szybko sam orientuje się w sytuacji. A kiedy dodatkowo razem wpadają w tarapaty, ścigani przez...

Anetka | 2015-03-11

Demony. Kiedyś chciała je zabijać, teraz nie może bez nich żyć. Kto by pomyślał, że praca w radiu może tak zmienić czyjeś życie?
Megan Chase stoi przed ogromnym dylematem. Nie jest w stanie kontynuować swojej pracy jako psycholog, gdy na każdym kroku towarzyszy jej trzech piekielnych ochroniarzy, jej zdolności są poza jej kontrolą, a pod sobą ma grono małych demonów, które domagają się jej uwagi. W dodatku w domu czeka na nią Dante – jeden z potężniejszych istot piekielnych. I jak tu mówić o normalności?
Żeby nie było zbyt statycznie ( i nudno !) to na kobietę czeka nie tylko całkiem nowy świat, w którym ma swoją rolę do odegrania ( bycie partnerką PRAWIE diabła zobowiązuje), ale też staje twarzą w twarz ze swoją przeszłością. Nawet po wielu latach tak bolesne wspomnienia nie są dla niej łatwym wyzwaniem, jednak dopóki nie rozliczy się całkowicie ze swoim życiem, nie będzie mogła pójść dalej. A każdy dzień zwłoki sprawia, że może stracić jeszcze więcej…
„Demony w sercu” to...

daria | 2014-04-27
Na półkach: 2014, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 27 kwietnia 2014

Nadal dostrzegam błędy autorki, to jej nagminne przerywanie dobrych scen i bez zakończenia zaczynanie następnych. Ale już mnie to nie razi. Bardzo wciągnęła mnie historia opowiadana w tej serii. Zawsze uważałam, że bardzo ważna jest dla mnie moja sympatia do bohaterów. Jeśli ich uwielbiam to nawet niedociągnięcia fabuły przestają być istotne, a tu postacie zdecydowanie trafiły do mojego serducha :)

Marika | 2015-03-09
Przeczytana: 09 marca 2015

Ta część nie jest jakaś wybitna i w moim odczuciu gorsza od poprzedniej, jednak czytało się ją przyjemnie. Akcja trzyma w napięciu i dużo się dzieje, choć momentami chyba trochę za dużo, bo czasami się gubiłam. Również te wszystkie nowe dziwne nazwy były dla mnie trochę problematyczne. Jednak fabuła sama w sobie jest ciekawa.

Magdalena | 2014-12-21

Nie odbiega poziomem od poprzedniej części, czyta się równie szybko i przyjemnie. Na pewno sięgnę po ostatnią część tego cyklu.