Metallica - Sami o sobie

Metallica - In Their Own Words
83-86365-38-2
muzyka
Ola Kotowoda

Metallica - sami o sobie. A może raczej powinno być Lars Ulrich o Metalice? Tysiące... miliony słów wyrzucane z nigdy nie zamykających się ust energicznego duńskiego perkusisty jak kule z kałasznikowa. Można to śmiało porównać z prędkością, z jaką uderza w kotły podczas grania jednego z najdzikszych kawałków grupy. Dowiesz się od niego o wielu niepublikowanych dotąd szczegółach dotyczących burzliwych losów grupy. Znajdziesz unikatowe zdjęcia zarówno z koncertów, jak i osobiste. Zapoznasz się też z pełną - oficjalną i nieoficjalną - dyskografią zespołu.

źródło opisu: http://www.inrock.pl/

źródło okładki: http://www.inrock.pl/