Pearl Jam Roślina

Wydawnictwo: InRock
83-86365-83-8
Pearl Jam, Vademecum, Muzyka, Grunge
muzyka

Nowe, czwarte wydanie kultowej książki o kultowym zespole. Poprawione i uzupełnione. Znakomite tłumaczenia tekstów ze wszystkich regularnych albumów. Nowe zdjęcia. Nowy dział "Pearl Jam w trasie".Ogromna ilość faktów daje powody do uznania tej pozycji za „encyklopedię" wiedzy o grupie Pearl Jam. Szczegółowa dyskografia, drzewo genealogiczne zespołu, czarno-białe i kolorowe zdjęcia, wywiad autorki z członkami zespołu oraz teksty i tłumaczenia piosenek to doskonałe dopełnienie tej pozycji.

trycha | 2014-02-17
Przeczytana: 1999 rok

Książka nie powala, choć daje niezbędne minimum wiedzy, które każdy fan mieć powinien. A nawet nieco więcej. Ale nic ponad to.

Aleksandra | 2011-03-11
Przeczytana: grudzień 2007

Książka przyjemna, pisana z zachowaniem należytej dynamiki wypowiedzi, okraszona garstką ciekawostek. Opracowanie dyskografii i swoistego drzewa genealogicznego zespołu zasługuje na uwagę. Całość niestety bardzo subiektywna i miejscami bardziej skupiona na postaci samej autorki, niż zespole. Dobra pozycja dla wszystkich dopiero zapoznających się z twórczością Pearl Jamu.

Eliza | 2011-05-19

Ma dla mnie wartość bardzo sentymentalną. Nabyłam ją kiedy zaczęła się moja przygoda z Pearl Jam'em i chciałam się czegoś więcej dowiedzieć na temat zespołu, ale nie miałam ciekawego internetu. Dlatego przymykam oko na styl, błędy, czy miłość autorki do Veddera i daję 5 :)

Ewa Miroszewska | 2016-09-03
Przeczytana: 2005 rok