E-mail od Pana Boga do młodzieży

E-mail from God for grads
83-7168-814-8
religia
AmaranthGirl

Stoisz przed życiowym wyborem? Zdajesz do nowej szkoły, a może niebawem czeka cię egzamin maturalny, na studia lub obrona pracy dyplomowej? Starasz się o przyjęcie do pracy? Zajrzyj do swojej skrzynki z e-mailami. Wśród wielu listów od kolegów i przyjaciół znajdziesz dziś wiadomość specjalną - list od Pana Boga. Przeczytaj go bardzo uważnie. Nie na darmo jest oznaczony wysokim priorytetem. Bóg wie, że potrzebujesz Jego pomocy i wsparcia. Na starcie w dorosłość twój Ojciec ma ci coś ważnego do powiedzenia.

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks789056.html#wiecej

źródło okładki: http://rodzinna.pl/cache/images/9788371688140.jpg

Sasanka15 | 2013-08-25

Polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek wątpliwości związane z wiarą ale też tym którzy chcą się w niej umocnić.. Jest napisana bardzo prostym, zrozumianym językiem. A przede wszystkim to co jest w niej zawarte ma sens. Mogę tylko podziękować autorom, ukłonić się w ich stronę.. Mogę nawet powiedzieć ,że ta książka zmieniła moje życie oczywiście na lepsze :) Ja lubię, otworzyć na byle jakiej stronie i po prostu przeczytać co Bóg chce mi powiedzieć tego dnia :) życzę Wam wszystkim ,żeby ta książka tak samo jak w moim przypadku pomogła zrozumieć to i owo :)

rose11 | 2012-01-01

,,E-mail od Pana Boga do młodzieży" to książka, która zawiera w sobie e-maile od Pana Boga do nas, do młodzieży. W każdym takim liście jest dla nas jakaś rada, pocieszenie, zapewnienie o miłości do nas. Czy warto po nią sięgnąć? Zdecydowanie tak. A najlepiej wtedy gdy jest nam źle, gdy czujemy się samotni, źli, słabi. Kiedy zaczynamy wątpić w naszą wiarę. Ja sama naprawdę poczułam, że nie jestem sama, że jest Ktoś kto zawsze czuwa. Kto mnie kocha i nigdy nie zawiedzie ani nie zrani. Mój najlepszy przyjaciel. Te wszystkie e-maile naprawdę mi pomogły, sprawiły, że moja modlitwa wieczorna przychodziła jakoś łatwiej.

ArturPe | 2011-12-04
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Nie jest to książka do przeczytania,dlatego chyba nigdy nie dodam jej do (przeczytane)
Na każdej stronie jest jeden e-mail, otwieram ją wtedy gdy mam jakiś problem, jest mi źle a e-mail zawsze jest dopasowany do tego co czuje i daje mi rady, fajne jest to że Bóg mówi indywidualnie do Ciebie :)
Ci którzy nie mają charyzmatu otwierania Pisma Świętego fragmentami polecam tę książkę :)

Dominika | 2014-07-22

Rewelacyjna :)

Jadwiga | 2014-08-20
Przeczytana: kwiecień 2013

Książka ta to zbiór e-maili od Boga, a każdy z nich skierowany jest konkretnie do osoby czytającej. Traktują one o sprawach codziennych, przytrafiających się każdemu z nas. Listy opierają się na miłości Boga do ludzi, miłości nieograniczonej.
Książki nie trzeba czytać od deski o deski. Wręcz przeciwnie, chodzi o to by przeczytać jeden wybrany i głębiej się nad nim zastanowić. O to chodzi w tej książce, o refleksje. Każdy email może pomoc czytelnikowi zrozumieć dany aspekt życia. E-maile te pocieszają i motywują do działania.

mika88 | 2011-08-01
Przeczytana: 23 lipca 2011

Książkę dostałam w prezencie i choć może nie byłam jakoś zachwycona,to po przeczytaniu jestem.Wszystkie ,,maile",z których składa się książka są świetnie napisane-tak,żeby trafiały do nastolatków,a jednocześnie prostym i zrozumiałym językiem.Serdecznie polecam;)

FreePaula | 2014-05-20

Uważam że jest to świetna książka! Często chcę wiedzieć co Pan Bóg myśli.. A ta pozycja jest zbiorem wybranych fragmentów z Pisma Świętego, które wyjaśnione w prosty, praktyczny sposób trafiają przynajmniej do mnie. :)

UraOmote | 2012-10-31
Przeczytana: 01 marca 2012

Bardzo dobra książka przybliżająca do Boga. Nie trzeba jej czytać od deski do deski. Można wybierać poszczególne maile w zależności od dnia, sytuacji lub losowo.

Dreams_Lady | 2012-05-06
Przeczytana: 01 marca 2012

Fajna książka, pomaga radzić sobie z przeciwnościami losu. Zbliża do Boga.

Illithiar | 2013-05-04

Podnosi na duchu w chwili zniechęcenia.