Kolejny e-mail od Pana Boga

83-7168-801-6
Cloninger, Bóg, email, religia
religia
Karolina

DOSTAŁEŚ KOLEJNY E-MAIL! Szybko, sprawdź swoją skrzynkę! Jest w niej pełno nowych wiadomości od Pana Boga! Oto twoja szansa, by zalogować się do Bożego serca i porozmawiać z Nim o codziennych problemach, którym każdy musi stawić czoło. Bóg istnieje naprawdę. On żyje i jest dostępny dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zna twoje imię i bardzo cię kocha! Jego słowa dodadzą ci pewności siebie...

DOSTAŁEŚ KOLEJNY E-MAIL!

Jego słowa dodadzą ci pewności siebie w zmaganiu się z wyzwaniami życia i pomogą podjąć trudne decyzje. Poczujesz się kochany i doceniony, ważny i wyjątkowy, znaczący i rozumiany.

Jeszcze dziś wejdź na Bożą stronę i doświadcz Jego przeogromnej miłości. "Kolejny e-mail od Pana Boga" jest właśnie tym, czego potrzebujesz, by twoje życie nie zboczyło z dobrego kursu.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: www.poczytaj.pl

Gosia | 2013-02-27

Cenna dla młodych ludzi poszukujących Boga. Czasami brakuje nam odpowiedzi na pewne pytania... - Biblia je dostarcza, ale my nie potrafimy ich odczytać. "E- mail" jest dobrą formą wyjaśnienia tych "zagadek" ;). Polecam... ciekawy pomysł na prezent na komunię/bierzmowanie.

surullinen_noita | 2015-12-27
Maruszka | 2015-09-28