E-mail od Pana Boga do nastolatka

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
E-mail from God to teens
religia
AmaranthGirl

Czy wyobrażasz sobie Boga jako staruszka z siwą brodą unoszącego się w niebie? Czy może jako kaznodzieję walącego w ambonę i krzyczącego na ludzi? Bóg w niczym nie przypomina tych stereotypów. On istnieje naprawdę. On żyje. Zna twoje imię i kocha ciebie! Każdego dnia możesz usłyszeć, co On chce ci powiedzieć o twoich problemach, twoich przyjaciołach i decyzjach, które musisz podjąć. Możesz Go usłyszeć przez Jego słowo. Książka ta przekazuje Słowo Boże wyrażone codziennym językiem. Odnajdziesz w niej słowa nadziei, zachęty, porady i miłości. Jest ona dla każdego szansą na zbliżenie się do Boga.

źródło opisu: http://rodzinna.pl/email-pana-boga-nastolatka-p-244.html

źródło okładki: http://ichtis.pl/media/items/195/image1.jpg

Ptasiemleczko | 2014-02-18

Pamiętam, że w szkole podstawowej bardzo mi się podobała. W przystępny sposób zachęca młodego człowieka do przemyślenia swoich relacji z Bogiem. Balsam dla duszy nastolatka.

Calmin | 2013-06-02
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 2012 rok

Nie jest to książka którą czyta się "od deski do deski" jednego dnia, należy raczej dozować sobie po 1-2 strony dziennie i po przeczytaniu fragmentu zastanowić się nad jego sensem. Książka tchnie optymizmem i przyniesie wiele pożytku duchowego każdemu kto zdecyduje się po nią sięgnąć.

locokas | 2017-03-08

"E-mail od Pana Boga do nastolatka" - jest to wspaniała książka, napisana prostym językiem, zrozumiałym i przemawiającym do nastolatka jak i do osoby dorosłej. Pomysłowa szata graficzna, fragmenty Pisma Świętego, pomagają czytelnikowi zrozumieć Boże Słowo i przełożyć je na życie codzienne.

Polecam do codziennej lektury, jedna - dwie strony i czas do przemyślenia.
Myślę, że każdy z nas odnajdzie tam samego siebie.
Czyżby to nie było wspaniałe, gdyby w dobie Internetu każdy z nas mógłby otrzymać na własną skrzynkę e-mailową wiadomość od samego Stwórcy?

Zachęcająca, dająca do myślenia, zrozumiała dla każdego :)

| 2014-05-11
Przeczytana: 2007 rok

,,E-mail od Pana Boga do nastolatka'' to książka, która zawiera nawiązania Słowa Bożego do codziennych sytuacji. Wszystko napisane w bardzo przystępny dla młodego człowieka sposób.

Mi ,,E-mail od Pana Boga do nastolatka'' daje wiarę, w to że pomimo moich częstych upadków i słabości, jestem istotą kochaną przez Boga. Mimo wszystko i na zawsze.

| 2015-02-02

Nastolatkowie potrzebują w pewnym momencie życia właśnie takich słów, zdecydowanie!

wikol | 2017-03-11
Anna | 2016-11-18