E-mail od Pana Boga do nastolatka

Okładka książki E-mail od Pana Boga do nastolatka Claire Cloninger, Curt Cloninger
Okładka książki E-mail od Pana Boga do nastolatka
2002-01-01
2002-01-01
Jarosław Pieniek, Beata Śliwińska
e-mail młodzież chrześcijaństwo

Okładka książki E-mail od Pana Boga do młodzieży Claire Cloninger, Curt Cloninger
E-mail od Pana... Claire Cloninger, C...

Krótkie, zwięzłe treści, które mogą wiele poukładać w głowie. Wielokrotnie w mailach odnalazłam swoją sytuację, trudności i nadzieję. Trzeba przyznać, że niesamowita prostota bije w takich kontaktach z Bogiem. Kolejny raz przekonujemy się, że Bóg to nie jest starszy pan siedzący na chmurce.

Zdecydowanie polecam ją do spokojnej lektury, np. do poduszki. Krótkie, treściwe wiadomości tuż przed snem. Raczej nie do czytania "ciągiem".

"E-mail od Pana Boga do nastolatka" - jest to wspaniała książka, napisana prostym językiem, zrozumiałym i przemawiającym do nastolatka jak i do osoby dorosłej. Pomysłowa szata graficzna, fragmenty Pisma Świętego, pomagają czytelnikowi zrozumieć Boże Słowo i przełożyć je na życie codzienne.

Polecam do codziennej lektury, jedna - dwie strony i czas do przemyślenia.
Myślę, że każdy z nas odnajdzie tam samego siebie.
Czyżby to nie było wspaniałe, gdyby w dobie Internetu każdy z nas mógłby otrzymać na własną skrzynkę e-mailową wiadomość od samego Stwórcy?

Zachęcająca, dająca do myślenia, zrozumiała dla każdego :)

Polecam do codziennej lektury, jedna - dwie strony i czas do przemyślenia.
Myślę, że...

Pamiętam, że w szkole podstawowej bardzo mi się podobała. W przystępny sposób zachęca młodego człowieka do przemyślenia swoich relacji z Bogiem. Balsam dla duszy nastolatka.

Nie jest to książka którą czyta się "od deski do deski" jednego dnia, należy raczej dozować sobie po 1-2 strony dziennie i po przeczytaniu fragmentu zastanowić się nad jego sensem. Książka tchnie optymizmem i przyniesie wiele pożytku duchowego każdemu kto zdecyduje się po nią sięgnąć.

• Chrześcijańskie
  • Religia