E-mail od Pana Boga do kobiet

83-7168-817-2
dla kobiet
religia
Paulina

W skrzynce e-mailowej Bóg zostawił sporo wiadomości, które zebrane razem utworzyły tę książkę. Jest ona adresowana zarówno do kobiet, które żyją otoczone własną rodziną, jak i do tych, które czują się bardzo samotne. Szczęśliwe nauczą się dzielić swoją radością, a smutne uwierzą, że ich ciężar może stać się lżejszy. Książka Claire Cloninger pokaże wam, jak znaleźć czas na wszystko, jak pokonać problemy: i te wielkie, związane z rodziną, dziećmi, wiarą, pracą, i te całkiem malutkie, jak choćby klika kilogramów za dużo czy zbędny pryszcz na nosie. Nie, Bóg nie doradza tego, co możecie wyczytać w każdym z czasopism dla kobiet.

orchideaidea | 2013-10-07
Przeczytana: 05 listopada 2012

Ilekroć miewam gorszy nastrój, wracam do tej książki.
Jest niezwykła, wyjątkowa i pełna ciepła. To doskonały materiał na odbudowanie nagle upadającej nadziei.
Treść zawarta w tej pozycji wprost emanuje niewyczerpalnymi pokładami niesamowicie pozytywnej energii.
Nie trzeba czytać jej od deski do deski, by przekonać się jak wiele ma nam do zaoferowania.
Wystarczy otworzyć ją w przypadkowym miejscu i przeczytać choćby jedną stronę, by po zamknięciu książki inaczej spojrzeć na życie.
To nieoceniony skarb w mojej biblioteczce.
Bez względu na wszystko warto po nią sięgnąć. Polecam:)

wkwiatki | 2011-08-11
Przeczytana: 10 sierpnia 2011

Bóg pamięta o Tobie. Spójrz, napisał do Ciebie mejla! Nie zniechęcaj się na wstępie. Co: Nadawca Ci się nie podoba? Że od Boga, to nawet nie ruszysz? Przestań, Bóg też człowiek. Chce tylko, żebyś lepiej zrozumiała, kim jesteś i po co jesteś. Kim jest On i po co jest. Na czym polegają Twoje problemy i po co są. Jak masz je rozwiązać i po co.

Ale... Czy nie jest przyjemne, kiedy Ojciec zwraca się do Ciebie: "moja najukochańsza córko" czy "moja najdroższa córko"? On Cię kocha, więc uśmiechnij się teraz i przeczytaj, co chciał Ci przekazać przez Autorkę.

Konwalia | 2013-04-29
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Zakochałam się w tej książce. Składa się ona z pojedynczych maili, na każdej stronie inny. Początkowo miałam zamiar czytać po jednym dziennie, ale nie wytrzymałam i czytałam niemal jednym tchem. Tak bardzo chciałam wiedzieć co Bóg ma mi jeszcze do powiedzenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem, polecam każdej kobiecie. Każda znajdzie rozwiązanie swoich problemów. Teraz już na spokojne wrócę do niej i będę się delektować i rozważać każde słowo. Ogromne wsparcie duchowe i daje do myślenia. Rewelacja!!

Karen | 2012-11-23

Jak dla mnie nie ma słów by wyrazić magię i niezwykłość tych tekstów, słów które płyną prosto do mego serca. Gorąco polecam na prezenty ale i przede wszystkim dla siebie na własność - by móc wracać do poszczególnych treści codziennie i karmić się nimi na co dzień na nowo! :)

ania321 | 2013-11-30

To coś niesamowitego. Nie traktuję tego jako książki do przeczytania. Każdy może mieć inny sposób odkrywania jej i jednocześnie odkrywania Słowa Bożego. Ja Oowieram ją wtedy kiedy jest mi źle, gdy coś się wali i nie wiem co powinnam zrobić. To niesamowite, ale otwieram na pierwszej lepszej stronie (ale to Bóg kieruje tymi kartami i On wybiera tę odpowiednią) i znajduję w niej pocieszenie.
Dostałam ją od cioci na 18-naste urodziny i to najlepszy prezent jaki otrzymałam, chociaż myślałam, że to będzie kolejna nudna, niepotrzebna pozycja o wierze. A jednak. Ta książka jest wspaniałym zbiorem tego, co Bóg chce nam na co dzień przekazać.

Każda kobieta powinna mieć to na swojej półce, by móc każdego dnia zajrzeć do środka i dostać prezent od Boga, wskazówkę na dany dzień. Bóg mówi nam co zrobić tego konkretnego dnia i jak postąpić. Uwielbiam tę pozycję i mam nadzieję, że zawsze i nieustannie będę mogła ją przypisać do półki "Teraz czytam". :)
Polecam :)

Sasanka15 | 2013-09-16

Książka podobnie jak E-mail od Pana Boga do młodzieży jest bardzo pomocna, rozjaśnia pewne sprawy :) Zachęcam wszystkich do czytania :)

Grażyna | 2011-03-03

Przeczytałam i posiadam