Jeden smak: przemyślenia nad integralną duchowością

Tłumaczenie: Henryk Smagacz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Klubu Świata Zofii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
One taste: the journals of Ken Wilber
83-88875-19-1
estr

"Jeden Smak" oferuje niepowtarzalny wgląd w prywatny świat Kena Wilbera i jego badania nad duchowością integralną, która łączy mądrość wielkich tradycji duchowych z największymi osiągnięciami współczesnej wiedzy. Te zapiski zawierają komentarze do codziennych zdarzeń, do szczegółów duchowej praktyki Wilbera i doświadczeń medytacyjnych, porady dla zainteresowanych życiem duchowym, refleksje...

Te zapiski zawierają komentarze do codziennych zdarzeń, do szczegółów duchowej praktyki Wilbera i doświadczeń medytacyjnych, porady dla zainteresowanych życiem duchowym, refleksje zarówno o jego własnej pracy, jak i innych teoretyków oraz bardzo zajmujące eseje, których tematyka sięga od sztuki przez feminizm, duchowość po psychoterapię. Wszystko to podane zostało w formie przystępnych codziennych zapisków.

źródło opisu: nota wydawcy

Mlg | 2016-06-24