Hellblazer: Strach i wstręt

Wydawnictwo: Egmont Polska
Hellblazer: Fear and Loathing
komiksy
Damian

Siostrzenica Johna Constantine'a postanawia pójść w ślady wuja i zgłębiać tajniki magii. John nie zamierza biernie czekać na rozwój wydarzeń. Tak rozpoczyna się seria przygód zebranych w tym tomie Hellblazera. Bohater będzie musiał stawić czoło szalonym nazistom, doświadczyć zdrady bliskich i... przeżyć jakoś własne czterdzieste urodziny.Najgorsze jednak zdarzy się na końcu - John dowie się, jak głębokie może być osobiste piekło Hellblazera.Garth Ennis i Steve Dillon - twórcy wielkiego przeboju - Kaznodziei - nadali nowe oblicze serii Hellblazer. Ostre dialogi i sceny przemocy, charakterystyczne dla Ennisa, w połączeniu z pełną brutalnej siły grafiką Dillona zapewniają emocjonującą lekturę.

Za: Egmont

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,346.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,346.html

modli | 2011-04-15
Przeczytana: 2008 rok

Najgorsza rzecz ,jaką Ennis Dillon zrobili z Constantine'm.Czułem się,jakby autor na siłę chiał mnie wzruszyć,zaskoczyć...ale to wszystko jest takie umowne,dzieje się zbyt szybko(głównie chodzi o sprawę z KIt),i ciągle ktoś próbuje mi wmówić jakim to John jest skurczybykiem i jakie fatum nad nim ciąży,a ja wcale tego nie WIDZĘ!Rysunki Steve'a nie powalają,ale byłyby znośne gdyby nie...TWARZ KIT!Takiej wrednej,podłej mordy nie widziałem jak żyję-taką wredną jędzę można tylko znienawidzić,jak Constantine mógłby ją chociaż polubić!?Odradzam sięgania po wolumin,chyba ,że do kolekcji.

kendo777 | 2016-08-19
Na półkach: Przeczytane, Komiksy