Instrukcja obsługi twojego faceta

978-83-7229-257-5
psychologia, mężczyzna, facet
poradniki
A--

Wymiana samochodu, kiedy ten szwankuje, jest stosunkowo łatwa. Niestety sama wiesz, że wymiana meżczyzny jest bardzo trudna. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcje, pozwalające usprawnić funkcjonowanie najczęściej występujacych w przyrodzie modeli facetów: Pedanticus Nervus, Empaticus Rzepus, Figofago Bestus, Dramaticus Histericus, Encyklopedicus Mondralus, Scpeticus Strachus, Cokietus Energeticus, Generalissimus Kontrolus, Cluchus Lenius.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl