83-233-1234-6
AmaranthGirl

Książka przeznaczona jest dla studentów kierunku bibliotekoznawstwa i informacji naukowej – jako podręcznik do przedmiotu „Czytelnictwo”. Cały materiał został podzielony na trzy zasadnicze części. W pierwszej jest mowa o sposobach poznawania czytelnictwa. Część druga – najbardziej rozbudowana – zawiera omówienie wiedzy o czytelnictwie. Natomiast w części trzeciej znalazły się „socjotechniczne” wytyczne na temat kształtowania zjawisk i procesów czytelniczych. Podział ten, uzasadniony logicznie, w znacznej mierze ułatwia prześledzenie całokształtu analizowanych zagadnień.

źródło opisu: http://i-ksiazka.pl/view_book.php?kid=16837&informacje=opis

źródło okładki: google.pl

dzosefinn | 2011-11-14
Przeczytana: 14 listopada 2011

Zawiera wiele ciekawych zagadnień z zakresu czytelnictwa. Pomocna przy pisaniu referatu. :)

Prażma | 2016-05-24
Na półkach: Przeczytane, Lektury