Przepisy Czytelników: Wiosna w kuchni

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-680-9
kulinaria
Beata

Jedenasty już zbiorek Przepisów Czytelników zawiera 98 przepisów na przekąski, zupy, dania obiadowe mięsne i bezmięsne, dodatki do dań obiadowych oraz wypieki i desery. Są to głównie potrawy do zrealizowania w sezonie wiosennym, uwzględniające przede wszystkim nowalijki, ale także produkty, które mamy jeszcze w spiżarniach i zamrażarkach, a także nowości od niedawna dostępne na naszym rynku. Propagując zasady zdrowego żywienia, szczególnie polecamy potrawy z rybami i owocami morza, chudym białym mięsem, warzywami i ziarnami.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015