Boże Narodzenie - ciasta, ciasteczka i grzane wino

Tłumaczenie: Aleksanda Dobrzańska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Różyczka

Niepowtarzalny zapach choinki zmieszany z aromatem świeżo pieczonych ciast i od razu robi się radośniej. Tradycyjne pierniki, keksy, pyszne pierniki, wyborne kruche ciasteczka, ozdobne wypieki, domowe czekoladki i grzane wino wzbogacą atmosferę świątecznych przygotowań. Chcesz, żeby Twoje święta były wyjątkowe? Upiecz stollen lub chrupiące domki! Zrób dla dzieci adwentowe słodycze. To także niedrogi, a naprawdę wyjątkowy prezent.

źródło opisu: KDC

źródło okładki: KDC