Przez żołądek do serca mężczyzny

Wydawnictwo: Ad Oculos
978-83-60222-24-9
jagarkar

Autorka wielokrotnie słyszała powiedzenie: "Przez żołądek do serca mężczyzny", ale jak pisze, zrozumiała je dopiero wtedy kiedy dorosła, kiedy założyła własną rodzinę. Jest to pierwsza książka z serii kuchnie rodowe, w które oprócz 117 różnych potraw jest też sporo porad, zabawnych opowieści z których czuć nie tylko zapach smacznych zup czy obiadów, ale również to co wiąże człowieka z drugim człowiekiem, rodzinne ciepło i poszanowanie własnej tradycji. To uniwersalne przesłanie sprawia, że książka jest dla wszystkich.

źródło opisu: Wydawnictwo Ad Oculos, 2007

źródło okładki: http://www.adoculos.pl/index.php?s=karta&id=103