Świąteczne przepisy Siostry Anastazji

Wydawnictwo: WAM
kuchnia, kulinaria, święta, przepisy
Anna

Święta Bożego Narodzenia tylko z Siostrą Anastazją! Siostra Anastazja do dziś pamięta smaki wigilijnej wieczerzy z rodzinnego domu na Kresach. Od lat przygotowuje świąteczne przysmaki dla krakowskich jezuitów - wszystko według sprawdzonych, tradycyjnych receptur z różnych regionów Polski. Barszcz z uszkami, karp w galarecie, pierogi z kapustą i grzybami, kukutki makowe, śledzie, makowiec,...

Święta Bożego Narodzenia tylko z Siostrą Anastazją!

Barszcz z uszkami, karp w galarecie, pierogi z kapustą i grzybami, kukutki makowe, śledzie, makowiec, kompot z suszonych owoców - kto potrafiłby przygotować nasze zwyczajowe polskie potrawy lepiej od Siostry Anastazji?

Zaufaj Siostrze Anastazji ze Zgromadzenia Córek Bożej Miłości.

Ponad 3 000 000 sprzedanych książek!

źródło opisu: Świąteczne przepisy Siostry Anastazji – opis wydawcy

źródło okładki: Wydawca

Anna | 2017-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2017

'' Świąteczne przepisy Siostry Anastazji '' to książka związana z Bożym Narodzeniem. Można w niej znaleźć przepisy na sprawdzone tradycyjne polskie dania i wypieki świąteczne.

Mając, pod ręką tę książkę można bez trudu ułożyć menu na wieczerzę wigilijną i na bożonarodzeniowe biesiadowanie.

W wirze przedświątecznych przygotowań wykorzystanie propozycji siostry Anastazji – długoletniej kucharki u krakowskich jezuitów jest nieocenione.

Książka zawiera 111 przepisów, ma miękką okładkę, wydana została przez Wydawnictwo Wam, Kraków 2016.

Polecam. Ułatwisz sobie pracę i zaskoczysz bliskich.

A_anna11 | 2017-01-12
Przeczytana: 01 grudnia 2016