Dojo według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
978-83-61744-52-8
zdrowie, kulinaria
Krystyna

Dojo według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na potrawach wegetariańskich. Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o sile chińskiej medycyny naturalnej. Jeśli nie jesteś...

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to... pozostań sobą! Dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno i tak doskonale znasz.

źródło opisu: http://www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: http://www.EscapeMagazine.pl