Bez zobowiązań

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Love machine
powieść, kobieciarz, miłość
szczypiorek5

Bohaterem powieści jest gwiazdor telewizyjny, błyskotliwy dziennikarz i kobieciarz, idealnie przystosowany do zasad gry w tym świecie. Czy Robin Stone na zawsze pozostanie tylko "maszyną do miłości"? Czy szokujące peregrynacje erotyczne pozwolą mu rozwikłać zagadkę ciążącą nad jego życiem? Czy którakolwiek z trzech kochających go kobiet potrafi mu w tym pomóc?

anikatera | 2015-02-25

Robin Stone pierwowzorem Greya? :O

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żyłam sobie ja i pewnego dnia, jako aktywna czytelniczka, dostałam prezent, a była nią książka pt. "Bez zobowiązań". Zaczęło się jak w bajce, a skończy się jak w erotyku pani E.l. James. Podejrzewam, że wszyscy macie jej po dziurki w nosie, ale obiecuję, zrobiłam to całkiem niecelowo. Podobieństwa aż biły w oczy, czy to przypadek, czy nie, ocenę pozostawiam Wam.

Zapraszam na tabelkę porównawczą i dalszą część recenzji:

MissBrasil | 2011-12-06

Szczerze mówiąc książkę czytałam już na tyle dawno temu,że trudno mi wyrazić opinię na jej temat. Oceniam ją jednak wysoko ze względu na moją słabosc do autorki tej książki J. Susann, która jak nikt potrafi fascynująco opisać blichtr i koszmar życia w świecie gwiazd.

wiecznie_glodna | 2013-07-05

Czytam ja kolejny raz... Niesamowita. Pozwala spojrzec na swiat z wielu punktow widzenia. Daje do myslenia, podczas analizy zachowan facetow w naszym zyciu prywatnym, zdystansowac sie. Przy tym jest po prostu przezabawna. :) naprawde POLECAM! swietna :)

raven | 2014-08-24

Książka dosć.. ciekawa. niektóre wydarzenia az przekrczały moje najśmielsze wyobrażenia...

Ania | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Witam. Właśnie skończyłam czytać "Bez zobowiązań" książka ciekawa, rozkręca sie nie tracąc na sile, nie jest też tak przewidywalna jakby sie wydawało. Jeżeli ktoś oczekuje romantyzmu w tej ksiażce to nadaremno szukać, czasem szokuje , to zaskakuje ale wciąga napewno, tym bardziej że jest to zupełnie inny styl pisania niz Danielle Steel czy Nora Roberts ( które uwielbiam). Polecam

camiluska | 2012-04-16

schizująca książka..