Bez zobowiązań

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Love machine
powieść, kobieciarz, miłość
szczypiorek5

Bohaterem powieści jest gwiazdor telewizyjny, błyskotliwy dziennikarz i kobieciarz, idealnie przystosowany do zasad gry w tym świecie. Czy Robin Stone na zawsze pozostanie tylko "maszyną do miłości"? Czy szokujące peregrynacje erotyczne pozwolą mu rozwikłać zagadkę ciążącą nad jego życiem? Czy którakolwiek z trzech kochających go kobiet potrafi mu w tym pomóc?

Wiola | 2018-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2018

Po książkę sięgnęłam przez przypadek. Streszczenie, które było umieszczone z tyłu książki przypominało książki, które pisze autorka Collins (uwielbiam jej powieści).
Świat Hollywood, gwiazdy, sława, pieniądze i zdrady...niby otoczka podobna jak u Collins ale jednak inna. Nie poczułam tego klimatu bogatych ludzi, ich środowiska oraz toku myślenia. Jednak u Collins już od pierwszych stron czuje się klimat tego przepychu i bogactwa. Czytelnik zatraca się w lekturze i zapomina o bożym świecie. W przypadku tej autorki tak jednak nie było. Były momenty, że się nudziłam i miałam ochotę odłożyć książkę na dłuższy czas, po czym znowu akcja nabierała tempa.
Ogólnie powieść dobra ale szału nie ma. Zdecydowanie bardziej w tej tematyce odnajduje się Collins i jej powieści do mnie bardziej przemawiają.

anikatera | 2015-02-25

Robin Stone pierwowzorem Greya? :O

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami żyłam sobie ja i pewnego dnia, jako aktywna czytelniczka, dostałam prezent, a była nią książka pt. "Bez zobowiązań". Zaczęło się jak w bajce, a skończy się jak w erotyku pani E.l. James. Podejrzewam, że wszyscy macie jej po dziurki w nosie, ale obiecuję, zrobiłam to całkiem niecelowo. Podobieństwa aż biły w oczy, czy to przypadek, czy nie, ocenę pozostawiam Wam.

Zapraszam na tabelkę porównawczą i dalszą część recenzji:

MissBrasil | 2011-12-06

Szczerze mówiąc książkę czytałam już na tyle dawno temu,że trudno mi wyrazić opinię na jej temat. Oceniam ją jednak wysoko ze względu na moją słabosc do autorki tej książki J. Susann, która jak nikt potrafi fascynująco opisać blichtr i koszmar życia w świecie gwiazd.

wiecznie_glodna | 2013-07-05

Czytam ja kolejny raz... Niesamowita. Pozwala spojrzec na swiat z wielu punktow widzenia. Daje do myslenia, podczas analizy zachowan facetow w naszym zyciu prywatnym, zdystansowac sie. Przy tym jest po prostu przezabawna. :) naprawde POLECAM! swietna :)

Ania | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Witam. Właśnie skończyłam czytać "Bez zobowiązań" książka ciekawa, rozkręca sie nie tracąc na sile, nie jest też tak przewidywalna jakby sie wydawało. Jeżeli ktoś oczekuje romantyzmu w tej ksiażce to nadaremno szukać, czasem szokuje , to zaskakuje ale wciąga napewno, tym bardziej że jest to zupełnie inny styl pisania niz Danielle Steel czy Nora Roberts ( które uwielbiam). Polecam

raven | 2014-08-24

Książka dosć.. ciekawa. niektóre wydarzenia az przekrczały moje najśmielsze wyobrażenia...

camiluska | 2012-04-16

schizująca książka..