Taka jak Ty

Someone like you
83-7245-768-9
romans
Wanda

Każda z nas może mieć marzenia. Nawet jeśli ma nadwagę i nie wygląda jak supermodelka... Leonie samotnie wychowuje troje dzieci i czeka na wielką miłość. Emma, młoda mężatka, pragnie dziecka. Hannah po odejściu chłopaka chce spokoju i bezpieczeństwa, jakiego nie zapewni jej żaden mężczyzna. Trzy przyjaciółki wspierają się wzajemnie w zmaganiach z codziennością. I przekonują się, że w pogoni za marzeniem można czasem przeoczyć coś, co czeka tuż za zakrętem...

akacja76 | 2017-05-31
Przeczytana: 10 maja 2017

Nie oceniaj książki po okładce – to powiedzenie sprawdza się  w 100 %
w przypadku tej książki .
Nie dajcie  się  zwieść naiwnej , cukierkowej okładce , bo to ciekawa propozycja.
Cathy Kelly bardzo starannie  stworzyła wiarygodne postacie  głównych bohaterek.
Każdą z trzech pań „wyposażyła” w przeszłość, stworzyła każdej sytuację rodzinną, obdarzyła pozytywnymi cechami charakteru, nie zapominając również o wadach.

Bohaterkami książki są trzy kobiety, Leonie , Emma ,Hannah ,które różni  bardzo wiele.
Różni wiek, etap życia na, którym się  znajdują,  sytuacja  rodzinna  , priorytety , marzenia i cele do których dążą.
Choć ciężko tu mówić  o przyjaźni, bo przyjaźń buduje się latami,
a bohaterki książki znają się od niedawna, to  książka jest
o znaczeniu, sile  i wartości kobiecej przyjaźni.
O tym,że  choć bardzo się od siebie różnimy  to  możemy się  wzajemnie mądrze wspierać, dopingować  do  działania, pomagać.

Jestem pewna,że każda z czytelniczek doszuka się w którejś z...

beatka18 | 2014-02-16

ta ksiązka nie należy do moich ulubionych tej autorki, ogólnie może być

elderwand | 2013-12-26

Pocieszna, wciągająca. Dobrze się czyta, na plus!

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: październik 2011

Fajnie mieć wsparcie i tu tak jest!!! Przezabawna, czasami smutna, ale ogólnie bardzo duży plus!!!

Marta | 2017-04-02
maśka | 2016-03-28