Indiana Jones i Delfijska Pułapka

Tłumaczenie: Tomasz Kosik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Indiana Jones". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Orbita
Indiana Jones and the Peril at Delphi
83-7034-122-5
indiana jones, przygoda
przygodowa
Kasia eS

Przez stulecia Zakon Pytii oczekiwał na powrót starożytnej wyroczni z Delf. Trzęsienie ziemi, które wstrząsa ruinami świątyni, obwieszcza jej nadejście. Piękna pani profesor archeologii postanawia wykorzystać to wydarzenie; zamierza decydować o losach swego kraju jako nowa wyrocznia delficka. Ma jej w tym pomóc odważny i oczarowany nią Indiana Jones, nieświadomy, że zmierza wprost ku własnej zgubie...

źródło opisu: opis autorski

niemampomysłunanick | 2018-01-02

Powieść jest całkiem znośna, ale tylko do pierwszej połowy, potem czar pryska - następuje takie rozmemłania ze strony na stronę.

medik | 2017-09-23

Troszkę za mało akcji jak na Indianę Jonesa ;) Ale polecam