Okładka książki Mroczna magia

AMBER
typ
papier
Lucy
6,59 (199 ocen i 16 opinii)

Opis książki

Byli panami mroku i przez całą wieczność poszukiwali przeznaczonych im pań światła… Dwudziestotrzyletnia Savannah jest mistrzynią iluzji. Potrafi oczarować miliony, ale jeden człowiek napawa ją lękiem… Gregori, najpotężniejszy z Karpatian, którzy posiedli moc przemawiania do duszy swoich wybranek. Savanna słyszy jego głos: słyszy, że to on jest jej przeznaczeniem. Że urodziła się po to, by go ocal...

Gregori, najpotężniejszy z Karpatian, którzy posiedli moc przemawiania do duszy swoich wybranek. Savanna słyszy jego głos: słyszy, że to on jest jej przeznaczeniem. Że urodziła się po to, by go ocalić.
Jego czas wkrótce ma się wypełnić. Już tylko krok dzieli go od mrocznej przemiany. Nadchodzi pora, by uczynić Savannah swoją na wieki. By połączyć się z nią na zawsze – w rytuale starym jak czas i nieuchronnym jak wieczność.
Lecz oto pomiędzy nich wkracza ktoś ogarnięty nienasyconym głodem krwi – ludzi i Karpatian…

Gdzie kupić?

Polecamy

Opinie czytelników
Beata | 2013-11-02
Przeczytana: 18 lutego 2013

Czwarta część serii Christine Feehan - Mroczna magia - opowiada historię młodej Karpatianki, córki Mikhaila i Raven oraz dotychczas najpotężniejszego Karpatianina, jakiego mieliśmy okazję poznać podczas poprzednich pozycji - Gregori'ego.

Mroczna magia porównując do wszystkich poprzednich części jest najbardziej brutalna. Występuje tutaj dużo więcej sprzeczek, a sceny łóżkowe są dużo pikantniejsze ale to Savannah przekonuje go do swoich uczuć. Gregori próbuje on zdobyć jej zaufanie, co nie jest łatwe, bo bez wielkiego wysiłku, może nad nią panować a ona dobrze o tym wie.

Jeżeli komuś podobały się poprzednie części ta też powinna. Zapraszam do lektury.

Tak, tak, tak jak na razie stawiam na pierwszym miejscu ;)
Gorąco zachęcam do przeczytani ; ]

Aaana | 2014-01-19

Najstarszy i najbardziej niebezpieczny przedstawiciel ich rasy i młoda niedoświadczona Karpatianka. On rości sobie do niej prawa ona się boi jego i uczucia do niego. Ucieka lecz on nie da za wygraną. Czy ma na tyle siły by związać ja do siebie, w końcu nie jest bezsilna kobieta. Polecam!!!

Karolina97 | 2012-12-27
Przeczytana: 21 grudnia 2012

książka bardzo mi sie podobała. niezwykle wciągająca, a trudności z jakimi musieli zmagać sie bohaterowie były fascynujące i irytujące jednocześnie .... polecam ;)

Wspaniała książka - godna polecenia .

Pozdrawiam

Ejdżita49 | 2011-07-15
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Opinia jak w 1 tomie - nie polecam.

Flamenco88 | 2012-03-19
Przeczytana: 01 stycznia 2012

Najgorsza książka ever!

Kadi | 2012-06-22

Bardzo wyczekiwałam żeby ją w końcu przeczytać, kiedy znalazłam czas chwyciłam za nią. Spodziewałam się czegoś lepszego, sama nie wiem czemu skoro pisarka powtarza cały czas ten sam schemat tylko zmieniają się postacie. Cóż moja ulubiona postać czyli Gregori zostaje wręcz zniszczona w tej książce, w poprzednich książkach opisywany był jako ten najpotężniejszy, najmroczniejszy a tu bum !
Pisarka zmieniła moje wyobrażenia względem Gregoriego, zdecydowałam że nie ma sensu czytania kolejnych części. Nie mam ochoty na czytanie czegoś co czytałam wcześniej, tyle że teraz miały by się zmienić imiona bohaterów.

bene | 2011-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2011

Zdecydowanie lepsza niż 1 i 2 część , już w 3 było lepiej ( więcej akcji i humoru). Autorka zdaje się zrozumiała ze nie można się ograniczać do opisów scen łóżkowych na przemian z kłótniami bohaterów.
W tym tomie musimy to znosić tylko od połowy książki potem jest już czas na trochę jakiejś fabuły i akcji.

Jednak wielkim minusem tej serii jest to że bohaterowie są w sumie kopiami kolejnych. Co tom inna para ale tak naprawdę niczym oprócz imion się nie różnią. Ciągle powtarzanie schematów jest nudne!

Adenozynotrifosforan | 2011-11-20
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 20 listopada 2011

Nie sięgnę po kolejne części - w koło pisze o tym samym, jak to Georgie chce Savangee ( nie wiem jak to się pisało ) i na odwrót. Do tego pojawia się Gary który nie wiem po co tam jest. Dziwne że im do łóżka nie wlazł =.=

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto