Podnieś głowę

Monika Zaczyk

joan-na | 2011-07-25
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 27 czerwca 2011

Przemycone w niej wartościowe spostrzeżenia, uwagi, wskazówki, nie wystarczyły bym w tej lekturze poczuła sie komfortowo, momentami czułam sie jakbym czytała poradnik, jednak ogólnie rzecz biorąc książka warta polecenie.

Cinnamon | 2012-09-27
Na półkach: Przeczytane, Rok 2012
Przeczytana: 27 września 2012

Bardzo "ciepła" książka, zaadresowana do kobiet z różnymi problemami - chorobliwym perfekcjonizmem, lękami, uzależnieniami, depresją. Jest to poradnik, jednak ma się wrażenie, że rozmawia się z bliską osobą.

maja95 | 2014-12-25
Przeczytana: grudzień 2014

Książkę poleciła mi bibliotekarka w związku z moją pracą maturalną pt. współczesna literatura jako oręż z walce z uzależnieniami. Strzał w 10. Nie tylko odnośnie pracy. Książka na jeden wieczór. Pochłonęła mnie całkowicie i stała się jedną z ulubionych. Kop motywacyjny, terapeuta każdej kobiety, bo każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie w niej coś dla siebie (nie tylko ta uzależniona, choć to właśnie niej jest ta książka dedykowana).
Pani Ewa Woydyłło wreszcie otworzyła mi oczy, z każdego rozdziału wyniosłam cenną lekcję, za co dziękuję.

Przeczytana: 28 stycznia 2017

Książka bardzo wzbogacająca, podnosząca na duchu, traktująca o alkoholizmie i współuzależnieniu. Bardzo szybko się czyta, zawiera prawdy oczywiste (których nie chcemy widzieć, bądź nie dostrzegamy z powodu mechanizmów obronnych).
Książka warta uwagi!

Karo | 2012-02-29