Franklin wielkim odkrywcą

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historyjka z Telewizji". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
Franklin's canoe trip
978-83-7167-264-4
GORMITI

ścisłą adaptację książkową wersji telewizyjnej napisała Sharon Jennings, a zil. Sean Jeffrey, Mark Koren i Jelena Sisic (BN) Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej...

Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające pomysły głównego bohatera zachowują zatem dobrze znany czytelnikom styl, nieodmiennie wywołując sympatię małych odbiorców i uśmiech dorosłych.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2004

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,search,0,szukaj.html

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Kamelia | 2017-05-16
kaneko | 2016-07-17