Franklin i Złoty Interes

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Franklina". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
Franklin makes a deal
Nikodem

Franklin miał mnóstwo gier i zabawek. w jego pokoju wszędzie leżały układanki, gry planszowe, szachy, warcaby, klocki, piłki i wszystko, czym można było się bawić. Ale nie miał jeszcze Zestawu dla Superdetektywa.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2003

źródło okładki: www.wydawnictwo-debit.pl

Mariposa | 2016-08-22

Sympatyczny żółw i jego przygody to fantastyczne opowiastki, które warto czytać i do których warto wracać. ;) Uwielbiałam je, kiedy byłam młodsza - ciągle mam je w swojej domowej biblioteczce i bardzo polecam młodszym dzieciom. :)

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

RonkaWe | 2016-09-30
Przeczytana: 19 października 2016